شناسه خبر: ۱۱۶۸۱۶
لینک کوتاه کپی شد

علم الهدی: اگر ملت خدا و دین را نخواهند همه چیز سقوط می‌کند

به گزارش صبح تازه از شفقنا : خطیب جمعه مشهد گفت: دشمن می خواهد اشاعه لاابالی گری را مقابل جوان ما ظاهر کند تا سفره دین را از زیرپای آنها بکشد و شناخت آنان را تغییر دهد.

علم الهدی: اگر ملت خدا و دین را نخواهند همه چیز سقوط می‌کند

به گزارش صبح تازه، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه‌های امروز نماز جمعه مشهد افزود: جنگ نرم یا شناختی، جنگ با ابزاری است که دین باوری، شناخت و وابستگی فکری و قلبی جامعه را از خدا تغییر بدهد.

وی گفت: ۴۴ سال است روز و شب دشمن می کوشد و در حال مقابله با انقلاب است اما فقط ضرر کرده و با دهها چالش در درون خود روبرو شده است.

وی خطاب به دختران و پسران جوانی که انقلاب اسلامی را درک نکرده اما دارای سواد و رشد سیاسی هستند، اظهار داشت: ممکن است سوال شود چرا خدا در برابر ظالمانی که در طول تاریخ سفاکی و آدم کشی ها کرده اند، ملتها را یاری نکرد ولی در دوران معاصر ملت ایران را برای انقلاب اسلامی پیروز نمود؟

آقای علم الهدی علم الهدی ادامه داد: پاسخ این است که مردم در این دوره خدا را خواستند، مردم برای دین و انقلابشان به میدان آمدند و با دشمن خدا جنگیدند و خداوند نیز کمک کرد، بدانید اگر ۴۰۰ سال هم طول بکشد و حضرت ولی عصر(عج) ظهور نکنند تا روزی که مردم پای این انقلاب و دین ایستاده باشند، خداوند یاری شان می کند.

وی افزود: اما اگر دشمن با تحریم اقتصادی و هجمه نظامی و مشکلات دیگر عرصه را بر مردم تنگ کرد و ملت گفتند خدا و دین نمی خواهیم بلافاصله همه چیز سقوط می کند و خدا نیز از یاری این مردم دست بر می دارد.

وی اضافه کرد: لذا دشمن به این نتیجه رسیده اگر بخواهد با ابزار مادی بر دنیای اسلام مسلط شود، شکست پشت شکست را متحمل می‌شود، اینگونه است که دشمن می خواهد اشاعه لاابالی گری را مقابل جوان ما ظاهر کند تا سفره دین را از زیرپای آنها بکشد و شناخت آنان را تغییر دهد.

وی خطاب به جوانان عزیز که انقلاب اسلامی را ندیده اما عزت امروز جامعه اسلامی را می بینید، گفت: حواسمان باشد، پای دین باشیم و پیاده نظام دشمن نشویم تا مانند ۴۴ سال گذشته، دشمنان دربرابر انقلاب همچنان ناکام بمانند.

آقای علم الهدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از نوع انقلاب انبیا بود، افزود: خداوند با قدرت نظام شاهنشاهی، آمریکا و ۴۰ هزار مستشار نظامی آنها همان کاری را کرد که با فرعون برای موسی (ع) کرد، امروز انقلاب اسلامی قدرتمندتر بر استکبار مسلط است و نقشه های آنان را نقشه برآب می کند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • ناشناس ارسالی در

    چرا شما خود را مساوی خدا ودین میدانی جناب علم الهدی

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار