خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۷۱۱۷
لینک کوتاه کپی شد

رکورددار استقامت در برابر ترکش‌ها به فیض شهادت نایل شد+ عکس

این تکه‌های آهن دیگر جزو پوست و استخوانم شده. با این که سال‌هاست از جنگ و مجروح شدنم می‌گذرد اما هنوز ترکش‌های بمب خوشه‌ای با من همراه است. ۳۰ سالی می شود که من با این ترکش ها زندگی می کنم.

رکورددار استقامت در برابر ترکش‌ها به فیض شهادت نایل شد+ عکس

به گزارش صبح تازه؛ سردار جانباز، حاج علیرضا برخورداری، معروف به رکورددار استقامت در برابر ترکش‌ها، به یاران شهیدش پیوست.

پیکر این جانباز گرانقدر روز گذشته (۲۳ بهمن) درقطعه ۵۱ بهشت زهرا(س) آرام گرفت و فردا (۲۵ بهمن) مراسم ترحیمی به همین مناسبت از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در مسجد جامع نظام مافی واقع در بلوار آیت‌الله کاشانی برگزار خواهد شد.

رکورددار استقامت در برابر ترکش‌ها شهید شد+ عکس

«این تکه‌های آهن دیگر جزو پوست و استخوانم شده. با این که سال‌هاست از جنگ و مجروح شدنم می‌گذرد اما هنوز ترکش‌های بمب خوشه‌ای با من همراه است. ۳۰ سالی می شود که من با این ترکش ها زندگی می کنم. همه جای بدنم، از سر گرفته تا نوک انگشت پاهایم ترکش خورده اما پاهایم سهم‌شان بیشتر است به طوری که وقتی پیاده‌روی می کنم این ترکش ها از پوستم بیرون می زند، من به این زندگی عادت کرده ام».

این تنها بخشی از صحبت های علیرضا برخورداری است. او جانبازی بود که بیشترین ترکش را در بدنش داشت. او رکورددار استقامت در برابر ترکش‌ها بود.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار