خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۷۶۱۲
لینک کوتاه کپی شد

راه گشایش اقتصادی از نظر علی مطهری

به گزارش صبح تازه ، ایلنا نوشت : نایب رئیس مجلس دهم گفت: ما باید در سیاست خارجی خود یک مقداری تغییراتی ایجاد کنیم. باید اتهام کمک به روسیه در ماجرای اوکراین را از خود بزداییم و در موضوع برجام جدیت بیشتری از خود نشان دهیم اگر این دو مشکل حل شوند، گشایش اقتصادی پیدا خواهد شد.

 راه گشایش اقتصادی از نظر علی مطهری

 علی مطهری در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط موجود در وضعیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در کشور، راهکار جدی شما برای برون رفت از مشکلات فعلی را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: ما باید در سیاست خارجی خود یک مقداری تغییراتی ایجاد کنیم. بالاخره غربی‌ها بر سر همین که ما در موضوع اوکراین به صورت غیرمستقیم به روسیه کمک کردیم حساس هستند. ما باید این اتهام را از خود بزداییم و در موضوع برجام جدیت بیشتری از خود نشان دهیم اگر این دو مشکل حل شوند، گشایش اقتصادی پیدا خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال، در جریان اعتراضات اخیر اصلاح قوانین در برخی موارد مانند موضوع حجاب مطرح شد به نظر شما ظرفیت این کار وجود دارد، گفت: خیر. مردم دیگر خودشان رعایت می‌کنند. این مقداری هم که اخیرا در گاهی موارد مشاهده می‌شود که درست رعایت نمی‌کنند به مرور زمان خود به خود اصلاح خواهد شد و اقدام جدیدی لازم نیست

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار