خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۷۶۵۱
لینک کوتاه کپی شد

مسمومیت دانش‌آموزان، «اقدام تروریستی» است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طرح ایجاد مرکزی برای مرجعیت علمی برای مقابله با تهدیدات زیستی مراحل قانونی خود را در مجلس طی می‌کند.

مسمومیت دانش‌آموزان، «اقدام تروریستی» است

به گزارش صبح تازه، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی با بیان اینکه به طور کلی مسمومیت دانش‌آموزان یک اتفاق عادی نیست، اظهار داشت: معمولاً دشمنان توطئه‌های زیادی علیه کشورمان می‌کنند که مسمومیت دانش‌آموزان هم می‌تواند جزو این موارد باشد. وی با اشاره به اینکه روزی نبوده که دشمنان علیه ما توطئه نکنند، بیان کرد: ما الان در یک جنگ ترکیبی هستیم و قطعاً دشمنان هر روز اقدامی علیه ما انجام می‌دهند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسمومیت دانش‌آموزان دختر، گفت: به نظر می‌رسد که دشمنان با این کار می‌خواهند فتنه چند ماه قبل خود را احیا کنند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی درباره احتمال تروریستی بودن مسمومیت دانش‌آموزان، تصریح کرد: احتمالاً مسمومیت دانش‌آموزان در ردیف اقدامات تروریستی قرار می‌گیرد. بر این اساس بنده چندی پیش طرح «ایجاد مرکزی برای مرجعیت علمی برای مقابله با تهدیدات زیستی» را در مجلس تدوین کرده و ارائه دادم.

فلاحی ادامه داد: «طرح ایجاد مرکزی برای مرجعیت علمی برای مقابله با تهدیدات زیستی» مراحل قانونی خود را در مجلس طی می‌کند و معتقدم که ما به مرکز یا قرارگاهی برای این کار نیاز داریم، چرا که بیوتروریسم و تهدیدات زیستی هر لحظه ممکن است علیه کشوری به کار گرفته شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما از لحاظ امنیتی جزو کشورهای پیشرفته هستیم و به هیچ وجه پذیرفتنی نیست که مسمومیت دانش‌آموزان چند ماه طول بکشد، گفت: حتماً باید با کسانی که عامل یا عوامل این قضیه در داخل و خارج از کشور هستند، برخورد جدی شود. وظیفه دستگاه‌های امنیتی و بهداشتی کشور آن است که درباره این موضوع اطلاع‌رسانی جامع، کامل و به موقع انجام دهند و مردم را از نگرانی خارج کنند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار