خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۷۸۸۴
لینک کوتاه کپی شد

حیدری:

ایران منتظر اعلام زمان و مکان مذاکرات احیای برجام است

به گزارش صبح تازه، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از تاثیر مستقیم روابط تهران و ریاض بر مذاکرات هسته ای خبر داد و گفت: سطح روابط با عربستان بر اعلام نتیجه مذاکرات اثر مسقیم دارد.

ایران منتظر اعلام زمان و مکان مذاکرات احیای برجام است

به گزارش صبح تازه از نامه نیوز شهریار حیدری گفت: هر گونه فعل و انفعالات در منطقه اثرات بر موضوعات دیگر هم دارد از جمله اینکه یکی از حاشیه های برجام همین کشورهای عربی مخصوصا عربستان بود که همواره با همکاری رژیم صهیونیستی و لابی آمریکا حاشیه هایی برای برجام درست می کردند. وقتی ایران و عربستان روابط دیپلماسی شان احیا شود بخشی از حاشیه های برجام کاهش پیدا می کند و می تواند اثرمستقیم جهت احیای برجام بگذارد.

وی افزود:توافق حاصله بین تهران و ریاض گام مهم و جدیدی بر تحولات منطقه ای به ویژه مسایل امنیت پایدار در منطقه،اعتماد سازی بین کشورهای منطقه و رفع مسایل و مشکلات و سوتفاهم هایی است که وجود دارد و همه این ها  به لابی های صهیونیستی ،امریکایی و عربی می گردد. 

هر کدام از این زاویه ها حل شود اثرات ش بر برجام هم بیشتر خواهد شد. لذا سطح روابط ایران و عربستان بر برجام اثرمستقیم دارد و قطعا تاثیرش سرعت در نتیجه مذاکرات برجام خواهد بود.

حیدری گفت:مذاکرات الان در جریان است پیام های مختلفی از سوی آمریکا برای ازسرگیری برجام مخابره شده و منتظر زمان و مکان برای ادامه گفتگوهای برجامی هستیم.

منبع: روزپلاس

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار