شناسه خبر: ۱۱۸۳۶۷
لینک کوتاه کپی شد

فیلم تحقیر وزیر خارجه ایران از سوی روسیه!

به گزارش صبح تازه از فردای اقتصاد به نقل از برترین ها، انتشار تصاویری از حاشیه سفر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دولت رئیسی به روسیه خبرساز شده است.

فیلم تحقیر وزیر خارجه ایران از سوی روسیه!

انتشار تصاویری از حاشیه سفر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دولت رئیسی به روسیه خبرساز شده است.

 بر اساس اخبار رسیده و ویدیوی منتشر شده امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران، در خودروی خود منتظر استقبال سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، مقابل ساختمان وزارت خارجه بوده اما لاوروف از او استقبال نکرده است.

در این ویدیو سرگئی لاوروف هنگام! ورود امیرعبداللهیان به ساختمان وزارت خارجه روسیه از او می پرسد نمی‌خواستی پیاده شوی؟ و امیرعبداللهیان می‌گوید که منتظر بودم. لاوروف از امیرعبداللهیان می‌پرسد که منتظر چه؟ اما او پاسخ نمی‌دهد.

این اقدام توهین آمیز وزیر خارجه روسیه نسبت به امیرعبداللهیان خشم و عصبانیت شدید کاربران شبکه‌های اجتماعی در ایران را به دنبال داشت که در ادامه می‌خوانید:

* رحمت الله بیگدلی، فعال سیاسی اصلاح طلب: وزیر خارجه روسیه خطاب به امیرعبداللهیان: ظاهرا نمی‌خواستی از ماشین پیاده بشی! امیرعبداللهیان: منتظر بودم! لاوروف: منتظر چی بودی؟ امیرعبداللهیان: من منتظر...! پ.ن: این حد از بی‌احترامی به مقامات یک کشور از طرف مقامات روسیه تأسف‌بار است! قطعا اگر ظریف بود ادبش می‌کرد!

* داوود حشمتی، روزنامه نگار و عضو حزب اعتماد ملت:  دیپلماسی عزت.... آقای وزیر دقیقا منتظر چی بودید؟ تشریف فرمایی لاوروف؟ این صندلی که به آن تیکه زدید تاریخ غرور و افتخار ایران است. وای اگر جای شما ظریف بود یا جای لاوروف، جان کری. آن وقت دلواپسان جامه‌دران به خیابان میریختند. اما امروز دچار انسداد گلو شدند!

 

حجم ویدیو: 3.02M | مدت زمان ویدیو: 00:01:04 دانلود ویدیو
هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
 • حسن ارسالی در

  لاوروف آدم درستی نیست،او به اصول دیپلماسی و تشریفات کاملا آشنایی دارد و عقده شوروی سابق را در ذهن می‌پروراند.آدم حقیر دیگران را حقیر میبیند،دیپلماسی یعنی احترام متقابل.

 • 110 ارسالی در

  دنبال چه میگردید که این مطالب فاقد ارزش هستنند بیان مکنید اصلاح طلب های بی عقل

 • ناشناس ارسالی در

  توضیح امیرعبدالهیان این بوده که منتظر هیات همراه بوده،اما تسلیم بودن ظریف برای کشورهای عربی و آمریکا از ذهنتان پاک شده یا آلزایمر گرفته اید؟غیرت سیاسی و شما؟
  خداوند آیت جوادی آملی را حفظ کند با بصیرت بینظیرشون؛

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار