شناسه خبر: ۱۱۸۵۸۱
لینک کوتاه کپی شد

واکنش نشریه سپاه به خبر «رد» پیشنهاد «توافق برجامی موقت» آمریکا از سوی ایران

اعتماد آنلاین نوشت : نشریه معاونت سیاسی سپاه در پایان تاکید کرده که «این خبرسازی‌ها را دقیقا باید طرحی برای مقصرنمایی ایران در مذاکرات پیش روی احتمالی دانست که غربی‌ها از امروز آن را کلید زده‌اند».

واکنش نشریه سپاه به خبر «رد» پیشنهاد «توافق برجامی موقت» آمریکا از سوی ایران

به گزارش صبح تازه، نشریه اخبار و تحلیل‌ها متعلق به معاونت سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران در شماره امروز خود با اشاره به خبر شب گذشته‌ی وبسایت آکسیوس مبنی بر پیشنهاد طرف آمریکایی به کشورهای اروپایی برای جایگزین کردن توافق موقت با ایران در چارچوب احیای برجام، آن را خبرسازی دانسته است.

نشریه روزانه سپاه پاسداران نوشته «این نشریه مدعی شد دولت بایدن در هفته‌های گذشته با مقام‌های صهیونیست و اروپایی درباره توافق موقت با ایران رایزنی کرده است. طبق این گزارش، توافق مدنظر کاخ سفید شامل رفع برخی تحریم‌ها در ازای توقف بخش‌هایی از برنامه هسته‌ای ایران خواهد بود. اما بلافاصله این پایگاه در متنی دیگر اعلام کرد ایران طرح توافق موقت بایدن را رد کرد. بنا به ادعای این پایگاه منابع مطلع گفتند ایران طرح توافق موقت با آمریکا را رد کرده. این طرح شامل برداشتن برخی تحریم‌های ضدایرانی در ازای توقف غنی‌سازی ۶۰ درصدی و برخی فعالیت‌های دیگر است».

نشریه معاونت سیاسی سپاه در پایان تاکید کرده که «این خبرسازی‌ها را دقیقا باید طرحی برای مقصرنمایی ایران در مذاکرات پیش روی احتمالی دانست که غربی‌ها از امروز آن را کلید زده‌اند».

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار