شناسه خبر: ۱۱۸۶۳۷
لینک کوتاه کپی شد

مخبر به قیمت‌گذاری شورای رقابت خودرو واکنش نشان داد

به گزارش صبح تازه از ایسنا : محمد مخبر در نامه ای قیمت های پایه ای (کارخانه ای) ارائه شده در جلسه اخیر شورای رقابت را افزایشی غیرمتعارف دانسته که آثار تورمی دارد.

مخبر به قیمت‌گذاری شورای رقابت خودرو واکنش نشان داد

معاون اول رئیس جمهور در نامه ای خطاب به رییس شورا و مرکز ملی رقابت خواستار تجدیدنظر در قیمت گذاری خودرو در شرایط فعلی شد.

محمد مخبر در این نامه قیمت های پایه ای (کارخانه ای) ارائه شده در جلسه اخیر شورای رقابت را افزایشی غیرمتعارف دانسته که آثار تورمی دارد.

در نامه معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه اصلاح یکباره قیمت ها در شرایط فعلی مناسب نیست، از شورای رقابت خواسته شده تا در تعامل با وزارت صنعت، معدن و تجارت به فوریت نسبت به تجدیدنظر در قیمت گذاری مذکور اقدام شود.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • امیر ارسالی در

    این دوخودروساز خوب است به دوبی بروند وقیمت خودروهای خارجی را با این حودروهای بی کیفیت مقایسه کنند وببینند چه ظلمی به مردم میشود اگر خودرو ساز ریخت وپاش در سالهای گذشته کرده وحسابی شرکتهای اقماری درست کرده مردم چه گناهی کردهاند یک کارگر چند سال اگر حقوقش را مصرف نکند وقیمت بالا نرود یک پراید میتواند بخرد مهار تورم یعنی این تو را خدا برای یک سال گمرک خودرو با حداقل گمرکی وارد کند تا قیمتها تثبیت شود مردم حتی ارزوی یک پراید هم نباید داشته باشند

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار