شناسه خبر: ۱۱۸۸۰۴
لینک کوتاه کپی شد

ماجرای «تماس شبانه» آیت‌الله هاشمی با دفتر رهبر انقلاب

هاشمی رفسنجانی درباره روند ثبت نام و رد صلاحیت خود در انتخابات سال ۹۲ گفت: چون قبلاً به رهبری گفته ام نمی‌آیم، صلاح نیست بدون اطلاع ایشان ثبت نام کنم.

ماجرای «تماس شبانه» آیت‌الله هاشمی با دفتر رهبر انقلاب

به گزارش صبح تازه و به نقل از خبرآنلاین، پایگاه اطلاع رسانی خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی هاشمی رفسنجانی درباره روند ثبت نام و رد صلاحیت خود در انتخابات سال ۹۲ گفت: چون قبلاً به رهبری گفته ام نمی آیم، صلاح نیست بدون اطلاع ایشان ثبت نام کنم.

همان شب با دفتر رهبری تماس گرفتم تا آخر شب جوابی نیامد روز بعد، یعنی آخرین روز ثبت نام، مجدداً تماس گرفتم تا ۵ بعد ازظهر موفق به صحبت نشدم در صورتی که سابقا اینطوری نبود، ساعت ۵ عصر آقای حجازی گفت: رهبری امروز خیلی خسته هستند و استراحت می کنند.

گفتم نمی گویم ایشان را بیدار کنید ولی وقتی بیدار شدند به ایشان بگویید من می روم و ثبت نام می کنم و هدفم هم این است که حماسه سیاسی که شما به مردم وعده داده اید،درست کنم و می توانم.

البته آقای حجازی گفت من پیغام شما را به رهبری دادم ایشان گفتند که نمی شود در این مورد تلفنی صحبت کرد من دیدم کار خودم را انجام دادم چون به ایشان گفته بودم نمی آیم اخلاقا باید میگفتم و چون ایشان هم عمومی گفته بودند به هیچکس نمی‌گویم نیا و به هیچکس نمی گویم بیا، طبعاً منهم جز همان اشخاص بودم به هر حال من آمدم و شما دیدید چی شد؟

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار