شناسه خبر: ۱۱۹۱۰۱
لینک کوتاه کپی شد

جزئیات افزایش محدودیت‌های میرحسین موسوی در «حصر»

«جام‌جم‌آنلاین» نوشت: در خصوص بازگشت محدودیت‌های میرحسین موسوی گزارش های به دست آمده از بیانیه‌های اخیر وی نشان میدهد اردشیر امیرارجمند از مشاوران موسوی در انتخابات ۱۳۸۸ که ارتباطات گسترده ای با جریان نفاق دارد از نویسندگان اصلی این متن بوده است.

جزئیات افزایش محدودیت‌های میرحسین موسوی در «حصر»

به گزارش صبح تازه، براساس برخی اخبار بدست آمده، ظاهراً میزان محدودیتهای مربوط به حصر مهدی کروبی از سران فتنه برداشته شده است .

به گفته برخی نزدیکان کروبی، وی سفرهای بیرون از تهران هم داشته است؛ برخی افراد نزدیک وی مدعی مشکلی مبنی بر اختلال ذهنی شبیه آلزایمر در کروبی هستند.

در خصوص بازگشت محدودیت‌های میرحسین موسوی نیز همانطور که پیشتر گفته شده بود گزارشهای به دست آمده از بیانیه‌های اخیر وی نشان میدهد اردشیر امیرارجمند از مشاوران موسوی در انتخابات ۱۳۸۸ که ارتباطات گسترده ای با جریان نفاق دارد از نویسندگان اصلی این متن بوده است.

همچنین در نگارش بیانیه معاندانه اخیر موسوی محمدجواد اکبرین نیز نقش آفرین بوده است. پس از انتشار بیانیه اخیر و با توجه به اینکه میزان ارتباطات موسوی با رابطان جریان نفاق افزایش یافته و به تعبیری وی به منزله نیروی منافقین در داخل کشور در حال فعالیت و عملیات است تصمیم بر این شد بخشی از محدودیتهایی که نسبت به حصر وی برداشته شده بود مجدداً اجرا شود.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار