شناسه خبر: ۱۱۹۱۶۳
لینک کوتاه کپی شد

استاندار مازندران:

حمله به آیت الله سلیمانی تروریستی نبوده است

استاندار مازندران با بیان اینکه حمله به آیت الله سلیمانی تروریستی نبوده، گفت: ضارب از عوامل نگهبانی بانک بوده است.

حمله به آیت الله سلیمانی تروریستی نبوده است

 

 به گزارش صبح تازه از مشرق، سید محمود حسینی پور در گفت و گو با شبکه خبر با تشریح جزئیات حادثه امروز در بانکی در بابلسر که منجر به جان باختن آیت الله سلیمانی شد گفت: یکی از عوامل نگهبانی یکی از بانک‌ها حضرت آیت الله سلیمانی که از روحانیون برجسته استان مازندران و بابلسر بودند را مورد هدف قرار داده که در جریان این سوءقصد جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه بلافاصله ضارب در همان محل توسط عوامل انتظامی دستگیر می شود، گفت: بررسی های اولیه برای کشف انگیزه این اقدام ضارب در حال انجام است.

استاندار مازندران افزود: آنچه تا الان مشخص شده این است که هنوز انگیزه ضارب از انجام این اقدام به طور کامل مشخص نیست. سابقه این فرد که از افراد بومی و محلی منطقه است نشان می دهد که این اقدام ماهیت تروریستی ندارد.

حسینی پور بیان کرد: اطلاعاتی که تا الان داریم این است که ضارب شناخت دقیقی از آیت الله سلیمانی نداشتند و ایشان هم برای انجام امورات بانکی خودشان به بانک مراجعه کرده بودند.

وی گفت: تا این لحظه اطلاعاتی و اسنادی که حکایت از این باشد که اقدام امنیتی و تروریستی باشد نداریم.

استاندار مازندران با اشاره به هویت ضارب افزود: ایشان از عوامل شرکت‌های انتظام بوده که کارهای خدماتی انتظامی بانک ها را انجام می‌دهند، وی از پرسنل این شرکت ها با هویت کاملاً معلوم و مشخص بودند و از بیرون نبوده و در داخل بانک بوده است.

وی با بیان اینکه ضارب خودش مسلح بوده است، یادآور شد: اسلحه هم در اختیار این فرده بوده و از کسی دیگر تهیه نکرده است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار