خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۹۲۰۵
لینک کوتاه کپی شد

روایت ویژه از حضور رهبر انقلاب در جبهه‌ها

مستند «در لباس سربازی» که روایتی ویژه از حضور رهبر انقلاب در جبهه‌ها از نخستین روزهای آغاز جنگ تحمیلی تا ترور ایشان در تیرماه سال ۶۰ است، به مناسبت هشتم اردیبهشت سالگرد شهادت شهید علی‌اکبر شیرودی منتشر شد.

روایت ویژه از حضور رهبر انقلاب در جبهه‌ها

به گزارش صبح تازه، مستند «در لباس سربازی» که روایتی ویژه از حضور رهبر انقلاب در جبهه‌ها از نخستین روزهای آغاز جنگ تحمیلی تا ترور ایشان در تیرماه سال ۶۰ است، هشتم اردیبهشت سالگرد شهادت شهید علی‌اکبر شیرودی منتشر شد.

در این مستند ماجرای حضور آیت‌الله خامنه‌ای در خانه شهید شیرودی منتشر شده است.

در این مستند، برخی تصاویر، فیلم‌ها، اسناد و همچنین خاطرات شفاهی خودگفته‌ آیت‌الله خامنه‌ای از دوران دفاع مقدس برای نخستین بار منتشر شده است.

«مسئولیت‌های نظامی آیت‌الله خامنه‌ای در سال‌های اول انقلاب»، «ممانعت ایشان از فروش هواپیماهای نظامی توسط دولت موقت»، «ماجرای حضور ایشان در جبهه‌ها و تشکیل ستاد جنگ‌های نامنظم با همراهی شهید چمران»، «ماجرای آزادسازی سوسنگرد» و... از موضوعاتی هستند که «در لباس سربازی» به آنها می‌پردازد.

مستند «در لباس سربازی» به همت مؤسسه‌ی پژوهشی- فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای)، به‌مناسبت چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس و با همکاری شبکه‌ یک سیما و مؤسسه‌ی فرهنگی- هنری شهید آوینی تهیه شده است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار