شناسه خبر: ۱۱۹۳۳۶
لینک کوتاه کپی شد

رئیسی اعتراض کرد: با این بودجه نمی توان کار کرد!

به گزارش صبح تازه،روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: دولت به دنبال ارسال لایحه‌ای برای اصلاح قانون بودجه ۱۴۰۲ است، این در حالی است که مجلس کمتر از ۵ درصد در لایحه بودجه تغییر ایجاد کرده است.

رئیسی اعتراض کرد: با این بودجه نمی توان کار کرد!

ابراهیم رئیسی در نخستین نشست مشترک دولت و مجلس در سال ۱۴۰۲ اعلام کرد که با توجه به برخی تغییرات در لایحه ارائه شده از سوی دولت، به زودی لایحه‌ای برای اصلاح این موارد به مجلس ارائه می‌شود. اگر چه رئیسی اعلام نکرد که به دنبال اصلاح کدام بخش‌های بودجه ۱۴۰۲ است، اما رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت که بنا بر گفته رئیس‌جمهور موارد اصلاح بودجه ۱۴۰۲ گسترده است و بسیاری از بخش‌های بودجه را شامل می‌شود.

رئیسی چه گفت؟

حمیدرضا حاجی‌بابایی، رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت هنوز لایحه اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۲ را به مجلس ارسال نکرده است. اما در جلسه مشترک میان مجلس و دولت و همچنین در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی، آقای رئیس‌جمهور اعلام کردند به زودی لایحه اصلاح بودجه ۱۴۰۲ را به مجلس ارسال می‌کنند.

او تاکید کرد: بر اساس گفته رئیس‌جمهور موارد اصلاح قانون بودجه ۱۴۰۲ گسترده است. ایشان گفتند مباحثی در بودجه ۱۴۰۲ وجود دارد که مانع از اجرای کار می‌شود و مشکلاتی را برای دولت ایجاد می‌کند. بنابراین لایحه‌ای برای اصلاح بودجه ۱۴۰۲ به مجلس ارسال می‌کنیم.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات اظهار کرد: ما نیز منتظر هستیم تا ببینیم این لایحه شامل چه مواردی می‌شود و میزان تغییرات درخواستی دولت چقدر است. اما دولت اعلام کرد که قسمت‌هایی گوناگونی از بودجه نیاز به اصلاح دارد و تقریبا شامل تمام قسمت‌های بودجه می‌شود

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار