شناسه خبر: ۱۱۷۶۲۵
لینک کوتاه کپی شد

در این کافه مار و مارمولک عرضه می‌شود!

یاپ مینگ یانگ، صاحب کافه‌ای در حومه کوالالامپور،‌ پایتخت مالزی، عاشق حیواناتی چون مار و مارمولک است و قصد دارد به مشتریان خود یاد بدهد که این موجودات را هم مانند حیوانات پشمالوی خانگی خود، سگ و گربه، دوست‌داشتنی بدانند.

در این کافه مار و مارمولک عرضه می‌شود!

به گزارش صبح تازه، مار ذرت، اژدهای ریش‌دار (پوگونا) یا گکوی پلنگی و انواع مارمولک‌ها، میان گونه‌های خزندگانی هستند که در مخزن‌های شیشه‌ای دورادور کافه یاپ نگهداری می‌شوند. این خزندگان از گونه‌های جانوری هستند که در مالزی پرورش داده می‌شوند.

مشتریان این کافه، از جمله کودکان، می‌توانند هنگام سفارش نوشیدنی و خوراکی‌های دیگر، این خزندگان فلس‌دار را در دست گرفته و لمس کنند.

یاپ می‌گوید، «مردم فقط به حیوانات پشمالو مانند سگ و گربه اهمیت می‌دهند و از مارها و خزندگان دوری می‌کنند. درحالی‌که این حیوانات هم ویژگی‌های جالبی دارند و من با وجود این کافه، امیدوارم در تغییر دید مردم نسبت به این حیوانات موثر باشم.»

محیط کافه یاپ درست شبیه یک محیط علمی و بخشی از جامعه مالزیایی علاقه‌مند به خزندگان و خزنده‌شناسی است. افرادی که به تماشا و شناخت این خزندگان علاقه‌مند هستند، از این کافه دیدن می‌کنند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار