شناسه خبر: ۱۱۸۱۰۶
لینک کوتاه کپی شد

پخش جشن ازدواج امیرعلی نبویان در تلویزیون!

امیرعلی نبویان هنرمند کشورمان که این روزها با برنامه ارتش سری در نمایش خانگی حضور دارد سورپرایز ویژه ای برای همسرش تدارک دید.

پخش جشن ازدواج امیرعلی نبویان در تلویزیون!

به گزهرش صبح تازه، کامران تفتی بازیگر نقش نریمان غلامی در سریال پوست شیر که اجرای برنامه وقتشه را در شبکه 5 سیما برعهده داشت، سالگرد ازدواج امیرعلی نبویان و همسرش را در تلویزیون برگزار کرد و برای آنها سنگ تمام گذاشت.

سورپرایز همسر امیرعلی نبویان در برنامه وقتشه

کامران تفتی در یک اقدام کم سابقه سالگردازدواج دوست و همکارش امیرعلی نبویان را در تلویزیون و برنامه وقتشه برگزار نمود. امیر علی نبویان مجری و گرداننده برنامه ارتش سری در این برنامه حضور یافت و طی همکاری با مجری برنامه همسرش بهار نوروزپور را سوپرایز نمود.

سید امیرعلی نبویان نویسنده، مجری و بازیگر قبل از حضور همسرش در این برنامه عنوان کرد:

سال گذشته اردیبهشت ماه ما نامزد کردیم با هم، تو شرایطی با هم ازدواج کردیم که از بعضی کم لطفی ها خیلی خوشحال نبودیم، سعی کردیم باهاش کنار بیایم و به رنج هامون غلبه کنیم، همسرم خیلی دوست نداشت که ما مراسمی برگزار کنیم، منم خیلی دوست نداشتم، ترجیح می دادیم که با پول اون مراسم کار بهتری بکنیم برای خودمون، برای بقیه...

شب قبل از ازدواجمون یادمون افتاد چی بپوشیم، رفتیم خرید و پدر و مادرم از شمال اومدن تهران و رفتیم خونه پدر و مادرم، اونجا مراسم عقد رو برگزار کردیم، سر سفره عقد من و بهار انقدر خندیدیم که یادمون رفت چه دعاهایی می تونستیم بکنیم.

من همیشه شرمندشم،به خاطر اینکه خیلی از کارایی که دوست داشتم براش انجام بدم رو نتونستم، امروز به همت بچه های وقتشه و به گرمی حضور شما(تماشاگران) که شاید هیچ وقت تو زندگیم فکر نمی کردم مهمونهای به این عزیزی و در عین حال ناشناسی در مراسم عروسیمون حاضر باشن، می خوام سوپرایزش کنم و برای اولین بار تو زندگیم بهش دروغ گفتم یعنی همه راستش رو نگفتم.

بعد از این صحبت ها و پخش آهنگ آمد بهار جان ها همسر امیرعلی نبویان در برنامه حضور یافت و در روز ولادت امام رضا سوپرایز شد.

امیرعلی نبویان کیست؟

سید امیرعلی نبویان نویسنده، مجری و بازیگر در مهر ماه 1395 با بهار نوروزپور ازدواج کرد.

امیر علی نبویان متولد 2 فروردین 1359 در آمل است و در آثاری چون نوشدارو، خانه دختر، زرد، شب های مافیا بازی کرده و اجرای برنامه هایی چون ارتش سری، خنداننده شو 3، رادیو هفت، خوشا شیراز و صد برگ را برعهده داشته است.

بهار نوروز پور متولد 22 فروردین ماه 1360 می باشد و یک سال و نیم از نبویان کوچکتر است.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار