خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۵۳۵۱
لینک کوتاه کپی شد

معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا خبر داد:

عبور از تولید 300 هزار دستگاه در 8 ماه سال جاری

به گزارش صبح تازه، معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا گفت: گروه خودرو سازی سایپا در ادامه روند افزایشی خود توانست تولید محصولات را در سال جاری و در هفته 35و تا پایان 23 آذرماه، از مرز 11 هزار دستگاه عبور دهد و با تولید 11 هزار و 264 دستگاه خودرو، رکورد سه سال اخیر خود را بشکند.

عبور از تولید 300 هزار دستگاه در 8 ماه سال جاری

به گزارش صبح تازه از سایپانیوز، مسعود پروین با بیان مطلب فوق افزود: گروه خودروسازی سایپا در آبان ماه سال جاری با تولید 47 هزار و 38 دستگاه خودرو، بیشترین تولید ماهیانه در طول 4 سال گذشته را رقم زده و این تیراژ تولید از خردادماه سال 97 تاکنون بی سابقه بوده است.

او افزود:در ادامه روند افزایشی تولید، در ابتدای آذرماه سال جاری و در مدت 8 ماه از ابتدای سال تاکنون، تولید تجمعی سایپا از 300 هزار دستگاه خودرو عبور کرده که آخرین بار این تعداد تولید سایپا در سال 97 انجام شده است. این در حالی است که در سال 97 و در مدت زمان مشابه، بیش از 100 هزار دستگاه از تولیدات آن سال، از محصولات با قطعات منفصله شرکای تجاری (CKD) بوده است.

معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا تصریح کرد: خوشبختانه این گروه خودروساز در 6 آذر ماه سال جاری موفق به ثبت رکورد تولید 2هزار و 6 دستگاه شد که بر اساس آمار موجود این رکورد طی دوسال اخیر بی سابقه است.

او افزود: در حالی گروه خودروسازی سایپا روند افزایشی تولید را تجربه می کند که توانسته در ابتدای آبان ماه سال جاری با تولید23 هزار و 510 دستگاه سایپا 151، از کل تولید سال گذشته این محصول در سایت بن رو عبور کند و در اواخر آبان ماه، با تولید هزار و 105 دستگاه خودرو تجاری، کل تولید سایت سایپادیزل را پشت سر بگذارد و همچنین در هفته ابتدایی آذر با تولید 20 هزار و  869 دستگاه شاهین، از تولید سال گذشته این محصول نیز عبور کند.

پروین تاکید کرد: تمامی روند افزایشی تولید در گروه خودروسازی سایپا درحالی انجام شده است که از خردادماه سال جاری به تدریج، این گروه، سه محصول پرتیراژ تیبا، تیبا2 و ساینا را از خطوط تولید خود خارج کرده و با برنامه ریزی دقیق و مدون توانسته با سایر محصولات خود به این رشد تولید دست یابد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار