شناسه خبر: ۱۰۷۰۹۴
لینک کوتاه کپی شد

دردسرهای مجازی پژمان جمشیدی +عکس

به گزارش صبح تازه،عکس پژمان جمشیدی و همسرش موضوع تصاویری بود که در فضای مجازی منتشر و مخاطبان را به این گمان انداخت که این بازیگر معروف و محبوب ازدواج کرده است.

 به گزارش صبح تازه، یکی از بخش های مورد توجه سلبریتی ها، زندگی خصوصی شان به‌خصوص همسر و ازدواج آنهاست که دیدن تصاویر و اطلاع از جزئیات آنها برای طرفداران هر کدام از ستاره ها، موضوعی جالب محسوب میشود. به‌خصوص وقتی یکی از همین افراد معروف، بیشتر از قبل دیده می شوند، علاقه به دنبال کردن زندگی خانوادگی آنها بیشتر از قبل می شود.

درخشش پژمان جمشیدی در نقش های مختلف و محبوبیت چند برابر او نسبت به سالهای قبل، دلیلی بود که مخاطبان را بیشتر از پیش مایل به اطلاع از وضعیت تاهل او و دیدن عکس همسر پژمان جمشیدی ساخت.

مسئله ای که باعث شد برخی برای جذب بازدید تصویری از بازیگر نقش های اصلی تگزاس و سریال دیوار به دیوار در کنار خانم جوانی را با عنوان عکس پژمان جمشیدی در کنار همسرش و حتی پژمان جمشیدی در کنار بازیگر زن خارجی هم منتشر کنند در حالیکه این تصاویر مربوط به همسر او نیست و خانم دیگری است. 

پژمان-جمشیدی

 

شناخت هویت واقعی خانمی که با پژمان عکسهای صمیمی و خودمانی گرفته بود، کار سختی نبود و با کمی سرچ در اینستاگرام پژمان جمشیدی و خواهرش به راحتی میتوان فهمید که این خانم جوان "مامک جمشیدی" و خواهر کوچکتر پژمان جمشیدی است. در واقع این خانم حاضر در تصاویر نه همسر پژمان است نه بازیگر زن خارجی.

پژمان-جمشیدی-و-خواهرش

 

در پست های منتشر شده در صفحه شخصی و رسمی پژمان جمشیدی، بازیگر سریال معروف زیرخاکی و فیلم سینمایی دینامیت که پرفروش ترین فیلم سال 1400 شد، دیده می شود که او مناسبت هایی مثل روز معلم را با انتشار عکس خواهرش تبریک گفته و همین تصاویر مسئله را روشن میسازد و به شایعات و خبرسازی ها خاتمه میدهد. پژمان جمشیدی در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده.

مامک-جمشیدی

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار