خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۷۳۹۸
لینک کوتاه کپی شد

دفاع کیهان از صدا و سیما در سالگرد فوت آزاده نامداری!

روزنامه کیهان در سالگرد فوت آزاده نامداری به دفاع از رسانه ملی پرداخت.

به گزارش صبح تازه، ماجرای اتمام اجرای نامداری در ســیما، مربوط به پنج سال پیش است و طبیعتا بعد از گذشت پنج سال از یک رخداد، ناگهان زمینه مرگ فردی فراهم نمی‌شود، پس چرا امروز به بهانه وی در حال اهانت و اتهام‌زنی به رسانه ملی هستید؟ 

تسویه حساب با رسانه ملی به بهانه مرگ یک مجری سابق! درگذشت یک مجری سابق سیما، مجالی شد برای تسویه حساب برخی معاندین با رسانه ملی! وقتی خبر درگذشــت آزاده نامداری منتشر شد، برخی از افراد داخلی و خارجی و از جمله برخی بازیگران، رســانه ملی را مقصر مرگ مجری یادشده معرفی کردند و ادعا کردند از آن‌جا که رسانه ملی از اجرای نامداری جلوگیری کرده بود، زمینه مرگ وی فراهم شد

این ادعا در حالی است که اولا؛ ماجرای اتمام اجرای نامداری در ســیما، مربوط به پنج سال پیش است و طبیعتا بعد از گذشت پنج سال از یک رخداد، ناگهان زمینه مرگ فردی فراهم نمی‌شود. دوما؛ مشکلات نامداری دقیقا توسط کســانی به وجود آمد که امروز در مقام وکیل و دوستدار وی عرض اندام کرده‌اند. کسانی که فیلم وی در سوئیس را در رسانه‌های معاند منتشر کردند و او را هدف تمسخر و توهین قرار دادند. سوما؛ کسانی که امروز در مقام مدافعان نامداری قرار دارند باید بگویند طی پنج سال گذشته خود شما کجا بودید و چرا یادی از او نمی‌کردید و امروز به بهانه وی در حال اهانت و اتهام‌زنی به رسانه ملی برآمده‌اید؟ 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار