شناسه خبر: ۱۰۷۹۸۲
لینک کوتاه کپی شد

رضا رویگری خانه دار شد

پرویز پرستویی با بازنشر ویدئویی در استوری اینستاگرامش از تهیه خانه همراه با پرستار برای رضا رویگری خبر داد. آن‌طور که در این ویدئو آمده است پرستویی به همراه علیرضا اصغری، خَیِر جوان، شقایق فراهانی، علیرام نورایی و شهربانو منصوریان این کار را انجام داده‌اند.

به گزارش صبح تازه، بازیگر شناخته‌شده تئاتر، سینما و تلویزیون با بازنشر ویدئویی در استوری اینستاگرامش از تهیه خانه همراه با پرستار برای رضا رویگری خبر داد. این اتفاق پس از آن رخ داد که شب گذشته، دوشنبه پنجم اردیبهشت ۱۴۰۱ رضا رویگری در ویدئویی اعلام کرد توسط همسرش به آسایشگاه کهریزک منتقل شده است.

پرویز پرستویی در این ویدئو که از صفحه علیرضا اصغری، خَیِر جوان در استوری اینستاگرامش بازنشر کرده است، در تماسی تصویری با رضا رویگری خطاب به او می‌گوید: «پس از آن که فهمیدم در کهریزک هستی دلم ریخت، چون تو خیلی در سینما زحمت کشیدی، خیلی تئاتر کار کردی، ما با هم به سفر آلمان رفتیم و زندگی‌ها کردیم با هم.»

پرستویی ادامه می‌دهد: «همه کارها را علیرضا اصغری، خَیِر جوان کرده است.»

علیرضا اصغری در ادامه این ویدئو از شقایق فراهانی و علیرام نورایی، بازیگر و شهربانو منصوریان، قهرمان ووشو به عنوان حامیان این عمل و پرویز پرستویی به عنوان پدر معنوی‌شان نام می‌برد. او به رضا رویگری می‌گوید: «خانه‌ات آماده است، با وسایل و یک پرستار حرفه‌ای هم از صبح تا شب کنارت خواهد بود. فقط به خاطر این که خودت بتوانی با خیال راحت زندگی کنی، دست خانم بزرگوارت هم درد نکند که تا امروز زحمتت را کشیده است و ما دیگر هیچ توقعی از او نداریم، فقط باید خودت بخواهی و یک قرار بگذاری که خدمت مراجع قانونی برسیم و اگر قرار است قیم داشته باشی، قیمت بشود دادستان.»

علیرام نورایی نیز در بخشی از این ویدئو خطاب به رویگری می‌گوید: «مردم ویدئوی شما را که دیدند فکر کردند دارد به شما ظلم می‌شود ولی شما بدان که تنها نیستی و تنها نمی‌گذاریمت.»

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار