شناسه خبر: ۱۰۸۰۸۵
لینک کوتاه کپی شد

سورپرایز عجیب داور خانم عصر جدید!

شعبده باز نقاب دار برنامه عصر جدید، با همان صدای مردانه ترسناک از ژاله صامتی خواست تا روی صحنه بیاید سپس با حرکتی شوکه کننده همه را متعجب کرد.

به گزارش صبح تازه، شب گذشته و در میان اجراهای برنامه عصر جدید، اجرایی متعلق به شعبده بازی بود که صورتش را با نقاب مخصوص پوشانده بود و صدای مردانه خاصی داشت. صدایی که در ابتدا تصور میشد برای هیجان بیشتر اجرا انتخاب شده بود، همانطور که در ادامه این بخش از نمناک خواهید خواند، در واقع پشت پرده ای داشت که در انتهای اجرا فاش شد.

اجرای شعبده بازی در فصل سوم قسمت سیزدهم توسط یک اجرا کننده اصلی و سه همراه که لباس و نقاب کاراکترهای سریال بازی مرکب را به تن داشتند، به نمایش درآمد. اجرای قابل قبول و هیجان انگیزی بود و توانست 4 رای مثبت از داوران عصر جدید دریافت کند.

طبق روال برنامه، پس از اتمام اجرا، داوران نظرات خود را بیان کردند و میکروفن در اختیار شرکت کننده قرار گرفت تا او نیز صحبت کند که در این لحظه، شعبده باز نقاب دار از ژاله صامتی خواست تا روی صحنه برود. ژاله صامتی هم مثل همیشه با طنازی و شوخی های دوست داشتنی خاص خودش به این درخواست واکنش نشان داد و سپس روی صحنه رفت.

شعبده باز با همان صدای خاص مردانه از صامتی خواست تا کنار او ایستاده و کمی نزدیک تر به او باشد. ژاله صامتی داور مسابقه عصر جدید که در فکر غیب شدنش به سر می برد، بر روی صحنه حضور یافت و شعبده باز دستی بر روی شانه او قرار داده و میگوید من همیشه به شما خیلی علاقه داشتم و نقاب از چهره خود برداشت و خانم صامتی را که گمان نمی کرد شعبده باز ماهر با توجه به صدای خاصش خانم باشد، سوپرایز و هیجان زده کرد.

سرپرستی این گروه شعبده بازی (گروه راز سرخ) را دختری شعبده باز به نام فرزانه فاضلی برعهده داشت. گروه راز سرخ در مرحله مقدماتی عصر جدید با نوعی ذهن خوانی و اجرایی بی نظیر همه شرکت کنندگان و داوران را شگفت زده کردند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار