خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۹۳۰۲
لینک کوتاه کپی شد

خاطره تلخ رضا کیانیان از بازیگری که چشم از جهان بست

رضا کیانیان با به اشتراک گذاشتن خاطره‌ای تلخ از مهدی صباغی، یاد این بازیگر تازه درگذشته را گرامی داشت و نوشت «.. مرگ قانون ندارد.»

به گزارش صبح تازه، درگذشت مهدی صباغی، هنرمند تئاتر، سینما، تلویزیون و رادیو که شب گذشته (پنجشنبه ۱۲ خرداد) چشم از جهان فروبست، بسیاری از همکاران او را سوگوار کرد.

رضا کیانیان که چون مهدی صباغی، زاده مشهد است و در آن شهر کار هنری‌اش را با تئاتر آغاز کرده، در پستی اینستاگرامی، خاطره‌ای را از آن زنده‌یاد به اشتراک گذاشته است.

او نوشته است:

«وقتی جمشید اسماعیل‌خانی ازین دنیا رفت. من و مهدی صباغی و چند تا از بروبچه‌های بازیگر، جلوی مسجد بودیم. تو خیابون نیلوفر. منتظر گوهر.

مهدی خیلی گریه می‌کرد. پرسیدم تا به حال چند بار مُردی؟ با تعجب نگاه کرد. منظورم را متوجه نشده بود. گفتم روی صحنه تئاتر، تو فیلم‌ها و سریال‌ها چند بار مُردی. یادت نیست؟ گریه‌اش آرام شده بود. گفت چند بارش رو یادم نیست. بارها. گفتم جمشید هم چند بار مُرده بود. منم همین‌طور. ولی هنوز هستیم. یه بار هم تو زندگی می‌میریم. و بعدش دیگه نخواهیم بود. پس گریه نکن. از کجا که جای بهتری نریم. الان جمشید رفته. سن و سالش از من و تو کمتر بود. مرگ قانون نداره. اگه گریه می‌کنی، برای خودته. راستی چرا برای خودمان گریه می‌کنیم؟ وقتی داوود امیری رفت. در مراسم یادبودش، چند کلمه حرف زدم. یاد خاطرات مشترکم با او افتاده بودم. چند تایش را تعریف کردم و این که روز خاک سپاریش خیلی گریه کردم. نمی‌دونستم برای چی گریه می‌کنم. گفتم شاید برای تنهایی خودم.تسلیت به خانواده محترم مهدی. تسلیت به تئاتر و سینما و تلویزیون.»

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار