شناسه خبر: ۱۱۲۲۶۹
لینک کوتاه کپی شد

واکنش تهیه‌کننده «دورهمی» به صحبت های جنجالی مهران مدیری

به گزارش صبح تازه، قدیرکاشانی تهیه‌کننده مجموعه «دورهمی» تهیه‌کننده برنامه «دورهمی» به صحبت های جنجالی مهران مدیری واکنش نشان داد و گفت: این مسابقه به صداوسیما تعلق دارد و سازمان ادامه آن را بعد از ماه صفر پخش می‌کند.

به گزارش  صبح تازه از مهر؛ ناصر قدیر کاشانی تهیه‌کننده فصل پنجم «دورهمی» در توضیحی درباره تعداد قسمت‌های باقی مانده این برنامه برای پخش و وضعیت آن به خبرنگار مهر بیان کرد: سری پنجم از «دورهمی» در ۱۲۵ قسمت تولید شد که همانطور که می‌دانید از قسمت ۳۴ به بعد از حضور چهره‌ها در مسابقه استفاده شد تا برنامه جذاب‌تر باشد و حالت دورهمی های قبل را حفظ کند. خدا را شکر برنامه بسیار جذاب‌تر شد و مورد توجه و استقبال بیشتر بینندگان قرار گرفت.

وی درباره فرایند پس از تولید این برنامه هم توضیح داد: تولید سری پنجم دورهمی ۲ ماه پیش تمام شد و همه قسمت‌ها تحول سازمان شده است. تا قبل از ایام محرم ۸۰ قسمت پخش شده و آن‌طور که اطلاع دارم سازمان صداوسیما تصمیم دارد ۴۵ قسمت باقی مانده را از بعد از ماه صفر یعنی همزمان با اعیاد ربیع‌الاول پخش کند که تا عید نوروز ادامه دارد.

این تهیه‌کننده درباره اظهارنظر اخیر مهران مدیری و تغییر در وضعیت پخش برنامه مطرح کرد: مالکیت اینگونه برنامه‌ها متعلق به سازمان صداوسیماست. روال قرارداد با سازمان هم به این صورت است که سازمان هزینه تولید برنامه را پرداخت می‌کند، تهیه‌کننده برنامه را تولید می‌کند و در نهایت تحویل سازمان می‌شود. تصمیم گیرنده در رابطه با پخش یا عدم پخش برنامه سازمان صداوسیماست.

وی تصریح کرد: همانطور که گفته‌ام ما ۱۲۰ برنامه تولید کرده‌ایم و دو ماه پیش به طور کامل به سازمان و شبکه نسیم تحویل داده‌ایم. در حال حاضر هم مالکیت و تصمیم پخش برنامه در اختیار سازمان صداوسیماست، نظر اعلام شده توسط آقای مدیری نظر شخصی ایشان است و براساس قراردادی که ما با سازمان صداوسیما داریم، نمی‌توانیم تصمیمی برای پخش نکردن بگیریم و یا این تصمیم را به سازمان تکلیف کنیم.

قدیرکاشانی درباره رقم‌های چندین میلیاردی که نسبت به دستمزد مهران مدیری برای اجرا و کارگردانی هر فصل از این برنامه مطرح شده است نیز پاسخ داد: در حال حاضر پرداختی‌ها بابت فیلم و سریال و اجرای برنامه‌های شاخص توسط افراد شاخص مثل آقای مدیری همین حدود و با همین مبالغ است.

وی درباره اینکه این دستمزد کامل دریافت شده یا خیر بیان کرد: بله ایشان دستمزدش را بابت تولید سری پنجم برنامه دورهمی به طور کامل دریافت کرده است و مطالبه‌ای از تهیه‌کننده یا سازمان صداوسیما برای این فصل ندارد.

لینک مرتبط:

فیلمِ واکنش مهران مدیری به حوادث اخیر؛ نمی‌خواهم تصویرم از تلویزیون پخش شود!

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
 • ناشناس ارسالی در

  اصلا مورداستقبال قرار نگرفت بیت المال. احیف ومیل کنید

 • مفلس ارسالی در

  مصداق بارز روغن ریخته شده رونذرامامزاده کردن.آی آی آی مهران مدیری!!!

 • محمد ارسالی در

  بنظرم صحبت آقای مدیری اصلا حرفه ای نیست،ایشان خدمتی رو به عنوان کارگزار به صدا و سیما فروخته و میلیاردها تومان نیز متاسفانه دریافت کرده،
  بیچاره مردم ایران که باید هم از حساب جیبشان پرداخت کنند هم ،دهن کجی مرفهین بی دردی مثل مهران مدیری رو تحمل کنند، عجیبه واقعا

 • ناشناس ارسالی در

  به این مرتیکه حیض وچشم چرون میگید فرد شاخص! واقعا که ندید چطور چشم تو چشم مهمانهای برنامه دور همی می انداخت، خدا راشکر که من وقتی میشینم یه برنامه از تلویزیون میبینم اول تو ذهنم شخصیت مجری و به اصطلاح هنرمندهای اون برنامه را آنالیز میکنم قبل از اینکه بقیه مردم اونو بشناسن، هیچ وقت ازش خوشم نیومد، پول تو این مملکت برا بعضی افراد شاخص فت و فراوونه، بیچاره کارگر بیچاره کارمند بیچاره امثال من، خوب ما هم منتظریم امام عدالت گستر ظهور کنه تا طعم واقعی عدالت و انسانیت واسلام را بچشیم

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار