شناسه خبر: ۱۱۲۸۵۵
لینک کوتاه کپی شد

جایگزین مهران مدیری در دورهمی مشخص شد؟

در پی حاشیه‌های اخیر «دورهمی» و تصمیم نهایی شبکه مبنی بر قرار ندادن این مسابقه در جدول پخش، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر انتخاب مجری‌های جدید شکل گرفت و از برخی بازیگران هم نام برده شد که البته تاکنون هیچکدام به تایید سازندگان نرسیده است.

به گزارش صبح تازه، پیش از اظهارنظر اخیر مهران مدیری درباره‌ی تمایل نداشتن به پخش فریمی از او از شبکه‌ای تلویزیونی، شبکه نسیم اعلام کرده بود که قصد دارد، قسمت‌های باقی‌مانده از مسابقه «دورهمی» را پس از ایام صفر پخش کند و این برنامه را تا پایان سال ۱۴۰۱ ادامه خواهد داد اما در پی ویدئوی منتشرشده توسط این مجری و ابراز عقیده درباره‌ی ادامه پخش «دورهمی» از تلویزیون، تهیه‌کننده بر مالکیت صداوسیما بر اینگونه برنامه‌ها تاکید کرد و یادآور شد تصمیم‌گیرنده در رابطه با پخش یا پخش نشدن برنامه سازمان صداوسیماست.

با این همه شبکه نسیم ترجیح داد با اتمام ماه محرم و صفر، جدول پخش جدید خود را بدون «دورهمی» ببندد.

حالا پخش تعداد قسمت‌های باقیمانده از «دورهمی» با اجرای مهران مدیری بلاتکلیف مانده و این مسابقه در حالی از آنتن حذف شده است که از افراد جدیدی چون مهران رجبی به عنوان مجری «دورهمی» جدید نام برده می‌شود. با این همه در پی پیگیری‌های انجام شده سازندگان، این خبر را تایید نکرده و با رد خبر تغییر مجری، تاکید کرده‌اند هیچ تغییر مجری در «دورهمی» نخواهند داشت.

همچنین تاکنون خبری رسمی مبنی بر پخش مجدد این برنامه از تلویزیون پس از حواشی پیش‌آمده اعلام نشده است. با این همه از آنجا که تلویزیون هزینه بالایی را برای تولید آکساسوار و دکور این مسابقه‌ی تلویزیونی صرف کرده است، انتظار می‌رود به همین راحتی‌ها از کنار ادامه تولید و پخش این برنامه نگذرد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
 • حسین ارسالی در

  مهران‌مدیری‌جایگزین‌ندارد‌‌درضمن‌دورهمی‌آن‌موقع‌ها‌بیننده‌نداشت‌‌چه‌برسه‌مجری‌ش‌عوض‌بشه‌صداوسیما‌دیگه‌فایده‌نداره

 • ایرانی ارسالی در

  بنظر من تلوزیون دیگر پشگل نشان شد

  • پونه ارسالی در

   تو برو شبکه های اروپا امریکا رو بشین ببین آفرین مغز پشگلی

 • محمدرحمتی ازقم ارسالی در

  هیچکس آقای مدیری نمی شود ونخواهد شد اگر صدا سیما پول داده رابگیرد مامردم ده برابر آن پول به حساب آقای مدیری خواهیم ریخت .

 • ناشناس ارسالی در

  فقط مدیری سالارتلوزیون

 • مریم ارسالی در

  هر چیزی جای خودش زیباست اگه تلویزیون ببینیم؟؟؟؟

 • ایرانی ارسالی در

  مهران مدیری جایگزین ندارد جمع کنید بابا

 • ناشناس ارسالی در

  آقای مدیری استادطنزایران بلکه جهان است هیچ وقت برره روفراموش نمیکنیم من مریض سرطانی داشتم چندین سال بادیدن برره زندگی کرد وشادبود خداکنه هرچه آقای مدیری ازخدا میخواد خدا بهش بده اول سلامتی

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار