خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۳۳۳۲
لینک کوتاه کپی شد

مهران مدیری در ویدئوی جدیدی گفت: ایران را تکه تکه نمی‌خواهیم

​به گزارش صبح تازه از تسنیم،مهران مدیری در آخرین پست اینستاگرامی خود درباره وقایع اخیر و برخی حاشیه‌های ایجادشده تأکید کرد: ایران را تکه‌تکه نمی‌خواهیم.

 مهران مدیری چند روز گذشته پست جنجالی‌اش را حذف کرد. بعد از این حذف، خبرنگار تسنیم با یکی از نزدیکان او گفت‌وگویی انجام داد. او در توضیح انگیزه‌اش این‌چنین گفت: «باتوجه به حواشی پیش‌آمده و برداشت‌های اشتباه از گفته‌های آقای مدیری، وی ترجیح داده این پست را حذف کند تا از صحبت‌هایش سوءاستفاده نشود و به‌نوعی از فضای اغتشاش و آشوب حمایت نکرده باشد.»

وی حالا در پستِ مجازی دیگر اظهارنظر جالبی داشت و این‌چنین گفت: "هر آثاری که من تا امسال ساختم خالقش من هستم اما من مالکش نیستم مالکیت هر اثری که ساخته می‌شود توسط من یا دیگران با سازمان صداوسیماست و تصمیم برای پخش یا عدم پخش برای هر برنامه با این سازمان است. یک نکته‌ای که این روزها گفته می‌شود درباره وطن است، موضوع خاک است و موضوع  امنیت ملی و تمامیت ارضی.

بله طبیعی است هرکسی که در این کشور به دنیا آمده تلاش کرده و رشد کرده عاشق وطنش است و عاشق امنیت و عاشق تمامیت خاکش است. کدام ایرانی را می‌شناسیم یک وطن تکه‌پاره بخواهد؟ کدام ایرانی را می‌شناسیم یک وطن از‌هم‌گسیخته بخواهد؟ قطعاً هیچ ایرانی وجود ندارد با هیچ قومیت و هیچ شکل و شمایلی که در این سرزمین زندگی کرده یا زندگی می‌کند، عاشق خاکش نباشد و تمامیت خاکش را نخواهد.

بدیهی است همه ما عِرق ملی از مهمترین مسائل‌مان است و همیشه داشتیم، داریم و خواهیم داشت، اما دیگرانی نه از این کشور دیگرانی نه از این مردم، همیشه خواستند در طول این سال‌ها هر اتفاقی که در این مملکت افتاده، آن اتفاق و مردم حتی آدم‌ها را به‌نفع خودشان مصادره و ضبط کنند، اتفاقات و مردم را مال خود کنند و این خیلی ناجوانمردانه است. بهترین تصمیم را مردم ایران برای کشورشان می‌گیرند؛ مردم شریف، مردم باهوش و مردم دوست‌داشتنی.

نکته آخری که همیشه با فضای مجازی مسئله داشتم، سال‌ها گفتم و باز هم می‌گویم فضای مجازی علاوه بر خوبی‌هایش، مضرّات بسیاری هم دارد؛ یک مقداری باید مراقب فضای مجازی باشیم مراقب خودمان باشیم در فضای مجازی؛ این‌همه اتفاق و اخبار عجیب و غریب و این‌همه گفته‌های عجیب و غریب و...، هزار چیز دیگر که باعث می‌شود اشتباه کنیم نسبت به خودمان نسبت به آدم‌ها و همین.

امیدوارم بهترین برای مردم ایران اتفاق بیفتد. امیدوارم به روزهای روشن، امیدوارم به روزهای خوب و حال بهتر و امیدوارم خداوند همه مردم ایران را و همه ما را در آغوش خودش بگیرد. متشکرم."

 

حجم ویدیو: 20.01M | مدت زمان ویدیو: 00:05:14 دانلود ویدیو
هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
 • ناشناس ارسالی در

  وقتی یه حرفی میزنی الان اومدی داری سرپوش میگذاری روی حرفی که زدی قربون سرجمهوری اسلامی ایران برید شما وامثال شما

 • Lonvas ارسالی در

  اینو پیش از اینکه ...هاتو بکشن می‌گفتی!

 • حسین ارسالی در

  با اون کلیپ اول، جوان‌هایی کشته شدند، که دیگر با هیچ اظهار نظری بر نمی گردند، ، شما باید پاسخگو باشی ، از دستگاه قضایی میخاهیم رسیدگی کند

 • ناشناس ارسالی در

  راه توبه برای همه بازه

 • ناشناس ارسالی در

  ترسوندنش !!

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار