شناسه خبر: ۱۱۴۲۲۸
لینک کوتاه کپی شد

ماجرای عجیب دختر و پسر شعارنویس در محله گیشا و باز شدن پای شهاب حسینی!

به گزارش صبح تازه، این روزها خبری از دخالت شهاب حسینی و پادرمیانی برای دو نوجوان شعارنویس از دست ماموران دست‌به‌دست می‌شود. یک منبع آگاه به نقل از شاهدان عینی موضوع را چنین روایت می‌کند.

حوالی ساعت یک‌و‌نیم بامداد روز چهار شنبه هجدهم آبان ماه در منطقه گیشا و محله‌ای که شهاب حسینی در آن زندگی می‌کند، صدای ماموران شنیده می‌شود که ایست می‌دهند. این ماموران پس از کمی تعقیب با خودرو، دو نوجوان پسر و دختر را که مشغول شعارنویسی روی دیوار بوده‌اند متوقف می‌کنند. سر و صدا بالا می‌گیرد. 

شهاب حسینی به اتفاق همسرش با شنیدن صدای درگیری و دیدن ماجرا، از خانه خارج شده و خود را به صحنه می‌رسانند. ماموران ابتدا او را نشناخته و سعی در جلوگیری از نزدیک شدن آنان به صحنه میکنند اما بعد که متوجه حضور ستاره مشهور سینما و تلویزیون می‌شوند، از حضور او استقبال می‌کنند.

شهاب حسینی سعی در آرام کردن اوضاع کرده و همسرش، پسر و دختر نوجوان را که شوک شده و بسیار ترسیده بودند به کناری می‌کشد و با اجازه فرمانده نیروهای حاضر و به همراه خانم دیگری که در صحنه بوده، آنها را از محل دور می‌کند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • ناشناس ارسالی در

    افرین اقای شهاب حسینی طفلیارو نجاتشون دادی خدا بچه هاتو نگداره براتون انشالله

  • عباس ارسالی در

    شهاب دولتی فیلمنامش رو خودت نوشتی تا بین مردم محبوب بشی ؟ خییییلی تابلو بود .

  • علی وثاقتی ارسالی در

    آقای شهاب حسینی در مورد این کارتون بسیار تشکر میکنم و درباره فیلم شوق پرواز واقعا خوب و عالی وباشخصیت بودی رومن که خیلی تاثیر گزاشتی

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار