شناسه خبر: ۱۱۵۱۳۷
لینک کوتاه کپی شد

حمله سعید آقاخانی به ایران اینترنشنال

رفتارهای ضدملی شبکه تلویزیونی اینترنشنال و بازی این رسانه در زمین سیاست‌های ضدایرانی برخی دولت‌های منطقه، اعتراض سعید آقاخانی، بازیگر سینما و تلویزیون را به‌دنبال داشت.

حمله سعید آقاخانی به ایران اینترنشنال

به گزارش صبح تازه، این بازیگر، با بیان این واقعیت که پس از فروکش کردن ناآرامی‌ها، همچنان این شبکه در حال تحریک ملت ایران است، خطاب به گردانندگان آن پرسید: «شما واقعاً به فکر آزادی مردم ایرانید؟ شما واقعاً رهایی مردم ایران برایتان اهمیت داره؟ اگر اینطور است، چرا به مسائل دیگری که تمامیت ارضی ما را هدف گرفته کاری ندارید؟ چرا از الهام علی‌اف رئیس‌جمهور آذربایجان که برای ما رجز می‌خواند، کاری ندارید؟ چرا از دلیل سفرش به آلبانی حرف نمی‌زنید؟ چرا از نگاه کثیف‌اش به آذربایجان ایران چیزی نمی‌گویید؟ چرا از حمایت‌های بن‌سلمان و به خطر انداختن مرزهای ایران حرفی نمی‌زنید؟»

آقاخانی پس از طرح این سؤالات، با بیان اینکه دلیل این اقدامات این شبکه روشن است، تأکید کرد: «شما از ریخته شدن خون جوانان ما ارتزاق می‌کنید.»

انتقاد این بازیگر از اقدامات این شبکه در حالی است که این رسانه نه تنها پیشتر نیز به پرسش‌هایی از این دست دلسوزان ایران پاسخ نداده بود، بلکه با دعوت از چهره‌های تجزیه‌طلب در برنامه‌های خود عملاً نشان داد که در خط سیاسی و رسانه‌ای تعیین شده از سوی رژیم صهیونیستی و سعودی فعالیت می‌کند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
 • ناشناس ارسالی در

  احسنت به شما هنرمند عزیز و گرامی
  انشالله هميشه سلامت و در کارهایتان موفق باشید

 • باغستانی ارسالی در

  سعید جان خودت را خسته نکن ،با ساخت کارهای فاخر لبخند بر لبان ملت بنشان،مردم فهیم ایران دشمنان خود را شناخته اند.

 • ناشناس ارسالی در

  زنده باد شیر مرد کردستانی

 • ناشناس ارسالی در

  باعرض سلام وادب واحترام خدمت هنرمندگرامی سعیدآقاخانی واقعاکه حرف مارازدین بهشون این رسانه های بیشرف که هرلحظه جامعه ایران رامیخوان به آشوب بکشندیعنی فقط من دستم برسه بهشون خفه شون میکنم قربون دهنتون خیلی خوب بهشون گفتین همیناباعث خون هزاران جوون بیگناه شدندکاشیکی همه مثل شماحرف بزنن

 • ناهید ارسالی در

  احسنت

 • صادق 🇮🇷🇮🇷 ارسالی در

  زنده باد هنر مند عزیز و سربلند جناب آقای سعید آقای خانی. بسیار عالی . هزاران آفرین بر شما.

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار