شناسه خبر: ۱۱۹۰۱۳
لینک کوتاه کپی شد

گریم خاص شهاب حسینی در نقش صدام ؟!

ظاهر متفاوت شهاب حسینی که در تمرین باشگاه پیکان حضور پیدا کرده بود، واکنش‌های متنوعی در فضای مجازی به همراه داشت؛ عده‌ای از بازی او در یک نقش عجیب و غریب خبر می‌دهند و گروهی هم این تصویر را یک شوخی در میان صفر و یک‌های مجازی می‌دانند.

گریم خاص شهاب حسینی در نقش صدام ؟!

به گزارش صبح تازه از تسنیم، سریال "پوست شیر" در حالی شب گذشته آخرین قسمتش پخش شد که بازی شهاب حسینی در نقش سرگرد مشکات بسیار مورد توجه قرار گرفت. این بازیگر شناخته شده که ایفاگر نقش‌های ماندگاری در سینما و تلویزیون بوده است، بار دیگر خوش درخشید و نقش به‌سزایی در محبوبیت این سریال داشت.  

در روزهای اخیر و همزمان با پخش سریال پوست شیر، حضور شهاب حسینی در تمرین باشگاه فوتبال پیکان خبرساز شد، به ویژه آنکه او با ظاهری متفاوت در مقابل دوربین‌ها ظاهر شد که همین اتفاق، دستمایه‌ای برای شوخی با او توسط برخی کاربران در فضای مجازی را فراهم کرد.  

حال و با گذشت چند روز از آن اتفاق، برخی کاربران در فضای مجازی با کنار هم قرار دادن عکس شهاب حسینی با ظاهر جدید و تصویری از صدام، ادعایی قابل توجه را مطرح کردند. به نظر می‌رسد که شهاب حسینی قرار است با گریمی جدیدی در نقش صدام، دیکتاتور مخلوع رژیم بعث عراق ایفای نقش کند.

کاخ صدام , شهاب حسینی , پوست شیر , سریال , تلویزیون , سینما ,

 

شباهت عجیب چهره جدید شهاب حسینی با صدام، گمانه‌زنی‌ها برای درست بودن این ادعا را تقویت کرده است. عده‌ای از کاربران نیز، نام این اثر سینمایی را «عامل اعصاب» اعلام کرده و از حضور بازیگران دیگری همچون حامد بهداد، کامران تفتی، سعید راد و ... در آن خبر داده‌اند. به گفته آنها این فیلم، دادگاه صدام را نشان می‌دهد که به گذشته فلش بک دارد.

به نظر می‌رسد که تا یک اظهار نظر رسمی در این زمینه باید منتظر ماند و دید که این شایعات تا چه اندازه رنگ و بوی واقعیت داشته یا اینکه این گمانه‌زنی تنها یک شیطنت در میان صفر و یک‌های دنیای مجازی بوده است؟

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار