خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۹۰۴۱
لینک کوتاه کپی شد

خبر جنجالی بی بی سی

در سال ۲۰۰۹ و همزمان با رواج یکباره توییتر بود که شکایت جنجالی یک ستاره بیس بال به دلیل اکانت های غیر واقعی سبب شد تا مدیران وقت توییتر برای رهایی از احتمال پرداخت غرامت های سنگین ناشی از این اکانت های فیک تصمیم به راه اندازی توییتر بلو گرفت.

خبر جنجالی بی بی سی

به گزارش صبح تازه، تیک آبی در حقیقت تیک هویت سنجی بود که به این افراد داده شد. از سیاستمداران تا سلبریتی ها و روزنامه نگاران و چهره های پرطرفدار. میلیون ها نفر در سراسر دنیا. ایلان ماسک اما اعتقاد دارد سرویس توییتر بلو مثل خیلی دیگر از خدمات ویژه توییتر باید پولی باشد و هر نفر برای داشتن چنین قابلیتی باید اقلا ۸ دلار در ماه بپردازد.

اکانت خاکستری سیاستمداران و مورد خاص آقای پاپ!

ایلان ماسک و همکارانش البته برای سیاستمداران یک قابلیت ویژه در نظر گرفتند، تیک خاکستری. رهبران شناخته شده دنیا از طریق دفاترشان می توانند با رایزنی مستقیم از توییتر درخواست تیک خاکستری کنند. موردی که در تصاویر مشخص است و بسیاری از رهبران دنیا از تهران تا پاریس و آنکارا موفق به دریافتش شده اند.

در این بین اما همزمان با حذف تیک های آبی، تیک اعتبار سنجی صفحه پاپ فرانسیس حذف شد تا بی بی سی جهانی در گزارشی بنویسد: «حذف همزمان تیک آبی تنها ویژگی مشترک بیانسه خواننده معروف با پاپ فرانسیس.» کمتر از ۱۲ ساعت بعد و پس از جنجال این گزارش اما توییتر تیک خاکستری صفحه پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان را فعال کرد.»

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار