شناسه خبر: ۱۱۹۲۱۲
لینک کوتاه کپی شد

راز انتشار فیلم غیر اخلاقی زهرا امیر ابراهیمی برملا شد!

زهرا امیر ابراهیمی سالها پیش که فیلم شرم آور خصوصی اش دست به دست در جامعه می چرخید ابتدا این موضوع را انکار کرد و گفت فردی که در این فیلم است فقط به او شباهت ظاهری دارد.

راز انتشار فیلم غیر اخلاقی زهرا امیر ابراهیمی برملا شد!

به گزارش صبح تازه، این خانم بازیگر در ابتدا تصور می کرد این فیلم توسط فردی که با او رابطه داشته پخش شده است اما بعد متوجه می شود این کار توسط یک بازیگر اتفاق افتاده است.

حالا برای همه جای سوال بود که این فیلم خصوصی چگونه به دست او رسیده بود؟

بر اساس اقراری که آن بازیگر کرد زمانی که امیرابراهیمی مدتی در منزل خواهر پسری که با او در رابطه بود زندگی می‌کرده، یک روز در مهمانی‌ای در آن خانه، فایل ویدئوی مذکور را روی کامپیوتر شخصی امیرابراهیمی پیدا می‌کند و آن را روی یک سی دی ذخیره می‌کند و مخفیانه با خود می‌برد.

وی این فیلم خصوصی را در جامعه پخش کرد و باعث شد زندگی زهرا امیر ابراهیمی زیر و رو شود. زهرا امیر ابراهیمی که دیگر چاره ای برایش نمانده بود از ایران به فرانسه مهاجرت کرد و در آنجا به بازی در فیلم و تئاتر و حرفه فیلمسازی پرداخت.

این بازیگر بخاطر بیماری صعب العلاج در جوانی فوت کرد!

منبع: رکنا

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • داود طنوریان ارسالی در

    بازیگر وهنرمند است با تحصیلا تبالا از فیلم غیر اخلاقی اش چیزی نمیدانم وکسی که این کارا کرده کار درستی نبوده است ودر فرانسه بازیگر وهنرمند خبرنگار است مجرد است موفق باشد

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار