خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۷۸۲۰
لینک کوتاه کپی شد

فیفا جواب استقلال را نداد!

باشگاه استقلال در حالی دفاعیه خود را نسبت به پرونده میلیچ به فیفا ارسال کرده است که همچنان پاسخی از فدراسیون جهانی فوتبال به دست این باشگاه نرسیده است.

به گزارش صبح تازه، پرونده مطالبات هرویه میلیچ، بازیکن کروات پیشین تیم فوتبال استقلال یکی از چالش‌های قابل توجه کادر مدیریت باشگاه استقلال است.

میلیچ در شکایتی که به فیفا تنظیم و ارسال کرده است، بندهای ماهانه و سالانه خسارت‌های تاخیر مطالباتش را قید کرده تا بتواند رقم مطالبات خود را بیش‌تر کند. طبق پیگیری‌های انجام شده، رقم دادخواست این بازیکن حدود ۶۰۰ هزار دلار است.

باشگاه استقلال پس از این شکایت مدارک و جرایم میلیچ را در زمان حضورش در جمع آبی‌ها به این بازیکن ارائه کرده است و تا اینجای کار ۲ دفاعیه نسبت به شکایت میلیچ به فیفا ارسال کرده است.

نکته جالب این پرونده این است که پس از ارسال دفاعیه دوم، فیفا هیچ پاسخی به باشگاه استقلال نسبت به این دفاعیه نداده است و این اتفاق باعث شده است تا نتیجه این پرونده در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

البته تاخیر و تعلل فیفا در این پرونده، می‌تواند زمان بیشتری را برای باشگاه استقلال به ارمغان بیاورد. همچنین باشگاه استقلال در ابتدا قرار بود با میلیچ بر سر مبلغ تاخیر در پرداخت مطالباتش به توافق برسد اما میلیچ راضی به مبالغ پیشنهادی نیست و معتقد است می‌تواند مبالغ خیلی بیش‌تری از دیرکرد مطالبات خود دریافت کند و همین اتفاق موجب شده تا میلیچ نیز منتظر حکم نهایی فیفا باشد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار