شناسه خبر: ۱۰۷۸۶۶
لینک کوتاه کپی شد

یحیی با چند پرسپولیسی خداحافظی کرد!

به گزارش صبح تازه، پرسپولیس در تابستان گذشته محمد حسین کنعانی زادگان را از دست داد و این بازیکن راهی فوتبال قطر شد.

 به گزارش صبح تازه،پرسپولیس در تابستان گذشته محمد حسین کنعانی زادگان را از دست داد و این بازیکن راهی فوتبال قطر شد. یحیی گل محمدی برای پر کردن جای خالی این بازیکن سراغ جذب علی نعمتی و علیرضا ابراهیمی رفت و در ادامه وحدت هنانوف هم جذب شد. اتفاقی که باعث شد تا پرسپولیس در خط دفاعی با تعدد مدافع روبه رو شود. ماجرایی که در طول فصل سرخ ها را با یک سردرگمی عجیب در خط دفاعی روبه رو کرد. 

یحیی گل محمدی با توجه به حضور حسینی،فرجی،نعمتی،هنانوف و ابراهیمی بارها دست به ترکیب خط دفاعی اش زد تا در نهایت یکی از بدترین آمار سرخ ها در سال های اخیر رقم بخورد. هر چند در بسیاری از موارد کیفیت بازیکنان حاضر در خط دفاعی بانی این تغییرات می شد. با این حال به نظر می رسد پرسپولیس و یحیی گل محمدی برنامه ویژه ای برای ترمیم این نقطه از زمین در فصل آینده خواهند داشت.

این روزها بحث بازگشت شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان به پرسپولیس مطرح شده است. اتفاقی که در صورت عملی شدن می تواند ثبات را به خط دفاعی سرخ ها بازگرداند و البته تکلیف برخی از بازیکنان این تیم را هم روشن خواهد کرد.

در میان بازیکنان خط دفاعی تکلیف ابراهیمی که مشخص است. این بازیکن با توجه به اینکه در این فصل تنها یک بار در ترکیب ثابت سرخ ها قرار گرفت در پایان فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد. اما جذب شجاع و کنعانی می تواند به منزله خداحافظی سرخ ها با دو مدافع دیگر باشد. باید دید در پایان فصل در نهایت سرخ ها می توانند مدافعان سابق را به جمع خود بازگرداند یا نه. اتفاقی که در صورت وقوع باعث تغییرات مهمی در لیست بازیکنان پرسپولیس خواهد شد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار