شناسه خبر: ۱۰۸۰۳۳
لینک کوتاه کپی شد

احتمال جدایی مدافع استقلال در پایان فصل

این احتمال وجود دارد که محمد دانشگر در پایان فصل از استقلال جدا شود.

به گزارش صبح تازه، محمد دانشگر مدافع بوشهری استقلال چند سالی است که در این تیم حضور دارد. حضوری که بعضا با حواشی مختلفی همراه بود و این بازیکن حتی در آستانه اخراج از استقلال هم قرار گرفت. با این حال دانشگر بعد از درگیری که در یکی از بازی های فصل قبل استقلال داشت، توسط مجیدی کنار گذاشته شد ولی بعد از عذرخواهی این بازیکن دوباره مجوز حضور در نمرینات را دریافت کرد. دانشگر در تابستان گذشته یک بار با استقلال فسخ کرد ولی در اقدامی عجیب دوباره قراردادش را با استقلال تمدید کرد.

مدافع استقلال در این فصل عملکرد بهتری نسبت به فصول گذشته داشته ولی بعد از مصدومیتی که قبل از دربی برایش به وجود آمد و همچنین عملکرد خوب رافائل سیلوا خرید برزیلی آبی ها ، نیمکت نشین شد و در چند بازی گذشته کمتر فرصت بازی برای استقلال را پیدا کرد.

با توجه به احتمال بازگشت مرادمند و حتی یزدانی به استقلال در فصل آینده ، این احتمال وجود دارد که دانشگر از جمع آبی ها جدا شود. قرارداد محمد در پایان این فصل به پایان می رسد و این بازیکن بدون مشکل می تواند به هر تیمی که خواست برود. شنیده ها حاکی از آن است که یک تیم صنعتی طی روزهای اخیر به دانشگر پیشنهاد مالی خوبی داده و خواهان جذب این بازیکن شده است. با این حال مدافع بوشهری استقلال همه چیز را به پایان فصل موکول کرده تا بتواند روی بازی های باقی مانده تیمش تمرکز کند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار