شناسه خبر: ۱۰۸۱۱۰
لینک کوتاه کپی شد

فاش شدن حقایقی درباره برانکو از زبان پیشکسوت پرسپولیس!

​به گزارش صبح تازه،حمید درخشان : چرا به برانکو حسادت کنم ؟ او پرسپولیس را در رده هفدهم نگه داشت !

به گزارش صبح تازه از پارس فوتبال ،حمید درخشان با انتقاد از تبعیض بین مربی ایرانی و خارجی، مدعی شد که به برانکو حسادت نمی کند اما او پرسپولیس را در رده هفدهم نگه داشت و با وجود این از او حمایت شد.

سرمربی اسبق پرسپولیس گفت که متأسفانه یاد گرفته‌ایم خودزنی کرده و مربی ایرانی را له کنیم اما چرا من باید به برانکو حسادت کنم؟

حمید درخشان گفت:

واقعاً امکاناتی که برای برانکو در نظر گرفته بودند برای من هم در نظر گرفتند؟ او در سال اول حضورش پرسپولیس را در رتبه هفدهم نگه داشت اما کسی به او دست نزد و گفتند که شرایط بهتر می‌شود. اما آیا چنین فرصتی هم به من داده شد؟

او افزود:

من با دست‌های خالی پرسپولیس را با ۹ امتیاز در آسیا به برانکو تحویل دادم اما کسی این چیزها را ندید. آن زمان ما مدیرعامل نداشتیم و پولی هم نبود به طوری که با ریش‌سفیدی و من بمیرم تو بمیری بازیکن می‌گرفتیم اما کسی این چیزها را ندید.

درخشان ادامه داد:

چرا باید مربیان داخلی را بزنیم؟ من حسودم؟ اصلاً من چرا باید حسودی کنم؟ آن زمان مدیرعامل ما زندان بود و هیچ پولی نداشتیم. تا قبل از اینکه من بیایم نمی‌توانستند استقلال را ببرند اما ما استقلال را هم بردیم.

سرمربی پیشین پرسپولیس تهران گفت:

اینها را کسی نمی‌بیند اما تا حرف می‌زنیم می‌گویند حسادت کردیم! من که همیشه پشتیبان برانکو بودم پس چرا باید به او حسودی کنم؟ تا زمانی که برانکو در ایران بود همیشه از او حمایت کردم و مصاحبه‌های من وجود دارد. شک ندارم برخی‌ها با حضور درخشان منافع‌شان به خطر می‌افتاد اما هدف من همیشه سربلندی پرسپولیس بود.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار