شناسه خبر: ۱۰۸۲۰۹
لینک کوتاه کپی شد

رد پیشنهاد بازیکن دورگه ایرانی برای بازی در تیم ملی

به گزارش صبح تازه، علی پوردارا بازیکن دو رگه ایرانی که توسط مهدی مهدوی کیا به اردوی تیم ملی امید دعوت شده بود اما نتوانست در تمرینات این تیم حاضر شود به همراه نادی الکویت قهرمان لیگ برتر کویت شد.

 

به گزارش صبح تازه از خبر ورزشی، وینگر چپ پای تیم الکویت در ۲۳ بازی در لیگ برتر کویت و جام حذفی ۵ گل  زد و ۹ موقعیت گل هم خلق کرد تا تاثیر زیادی در قهرمانی این تیم داشته باشد.

علی پوردارا که از مادری کویتی و پدری ایرانی متولد شده است بعد از دعوت به اردوی تیم ملی امید اعلام کرد به دلیل برخی از مشکلات اداری نتوانسته به تهران سفر کند و در اردوی تیم ملی حاضر شود اما به نظر می رسد علاقمند است در رده ملی برای ایران بازی کند و هم چنان با مسئولان تیم ملی امید برای رفع مشکلات خود و هم چنین سفر به تهران و حضور در اردوی تیم ملی امید در تماس است. او به واسطه نمایش خوب در لیگ برتر کویت به همراه تیم الکویت با پیشنهاد فدراسیون فوتبال این کشور برای بازی در تیم ملی کویت مواجه شده است اما از آنجایی که پیگیر حضور در اردوی تیم ملی امید است به نظر می رسد بازی او برای کویتی ها منتفی است.

الکویت پیش تر جواد نکونام و رضا قوچان نژاد را در اختیار داشت. در سال های اخیر چند بازیکن ایرانی شاغل در لیگ های خارجی پیراهن تیم ملی را برتن کردند که شاخض ترین آنها رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه و... بودند.

منبع: ورزش۳

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار