شناسه خبر: ۱۰۸۵۶۲
لینک کوتاه کپی شد

شوک به استقلال چند ساعت بعد از قهرمانی!

شنیده ها حاکی از آن است که کوین یامگا فصل آینده را در تیم دیگری سپری خواهد کرد.

به گزارش صبح تازه، بدون شک یکی از بهترین‌های استقلال در این فصل آرتور کوین یامگا بوده است. وینگر فرانسوی استقلال تا اینجای فصل ۱۰ گل به ثمر رسانده و نقش پررنگی در صدرنشینی آبی‌ها داشته است. طی روزهای اخیر و با داغ شدن شایعات نقل و انتقالات برای فصل بعد، شایعه شد یامگا با پیشنهاد یک تیم متمول صنعتی برای سال آینده مواجه شد و این تیم قصد دارد ستاره این فصل استقلال را به خدمت بگیرد.

اینکه یامگا به این تیم صنعتی برود یا خیر مشخص نیست ولی شنیده های ما از منابع موثق حاکی از آن است که یامگا در پایان فصل از استقلال جدا خواهد شد. یامگا برای فصل آینده با استقلال قرارداد دارد ولی با استفاده از بندی که در قراردادش وجود دارد ، می تواند از استقلال جدا شود و به تیم دیگری برود. به غیر از چند تیم داخلی ، تیم هایی از قطر و امارات هم خواهان جذب این بازیکن هستند و می خواهند ستاره این فصل آبی ها را به خدمت بگیرند.

استقلال که شنبه شب قهرمانی خود را در لیگ برتر قطعی کرد با جدایی یامگا قطعا متضرر خواهد شد و خبر جدایی ستاره فرانسوی استقلال می تواند شوک بزرگی برای هواداران این تیم بلافاصله بعد از قهرمانی باشد. گفتنی است خود یامگا حاضر نیست برای فصل بعد با استقلال همکاری کنند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار