شناسه خبر: ۱۰۸۶۶۵
لینک کوتاه کپی شد

کنایه عجیب و معنادار بازیکنان استقلال به امیر قلعه‌نویی

به گزارش صبح تازه، صدآنلاین : استقلال برای اولین بار در لیگ برتر بدون هدایت امیر قلعه‌نویی موفق شد قهرمان لیگ برتر شود. ​

به گزارش صبح تازه از صد آنلاین استقلال در حالی عنوان قهرمانی این فصل را به دست آورد که پیش از این سه مرتبه فاتح پیکارهای لیگ برتر شده بود و در تمام دوره‌هایی که جام قهرمانی را به خود اختصاص داد، امیر قلعه‌نویی هدایت این تیم را برعهده داشت ولی حالا سنت‌شکنی شد و استقلالی‌ها توانستند با سرمربیگری فرهاد مجیدی به چنین موفقیت بزرگی دست پیدا بکنند. 

قهرمانی آبی‌ها در حالی حاصل شد که آنها چند ماه از فصل جاری را درگیر ماجرایی انضباطی با تیمی بودند که اتفاقاً امیر قلعه‌نویی هدایت آن را برعهده داشت و همین مسأله بر میزان حساسیت‌های موجود میان امیر و استقلالی‌ها افزوده بود. 

چند نفر از بازیکنان استقلال روز یکشنبه قبل از اینکه تمرین ریکاوری این تیم آغاز شود، با اشاره به اتفاقاتی که در این فصل بر آنها رفت و ماجراهایی که در نهایت موجب شد عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر را به دست آورند، حرف معناداری هم می‌زدند و مدعی بودند بالاخره معلوم شد استقلال بدون قلعه‌نویی هم می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود و این‌طوری نیست که برای قهرمان شدن حتماً باید با یک مربی خاص کار کرد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

آخرین اخبار