شناسه خبر: ۱۰۹۴۶۸
لینک کوتاه کپی شد

یحیی قصد اخراج ۸ پرسپولیسی را دارد!

به گزارش صبح تاز ه ازصدآنلاین : باشگاه پرسپولیس نقل و انتقال شلوغی را برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر در پیش خواهد داشت.

به گزارش صبح تازه، پرسپولیس به عنوان قهرمان ۵ دوره اخیر لیگ برتر در این فصل نتوانست نتایج درخشان سال های گذشته را تکرار کند و نتایج سینوسی این تیم باعث شد تا پرسپولیس نسبت به استقلال در رده پایین تری قرار بگیرد.

خیلی از هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس بر این باورند که تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در حد این تیم نیستند و عملکرد ضعیف آن ها باعث شده تا پرسپولیس از مسیر قهرمانی دور شود. همچنین سن بعضی از بازیکنان پرسپولیس هم بالا رفته و با توجه به مصدومیت های زیاد، این بازیکنان دیگر کارایی گذشته را ندارند.

چند خرید ضعیف در این فصل هم مزید بر علت شده تا پرسپولیسی ها در بعضی از پست ها احساس ضعف کنند. شنیده ها حاکی از آن است که یحیی گل محمدی هم کاملا به این مسائل آگاه است و قصد دارد در تابستان دست به یک خانه تکانی اساسی بزند و چند بازیکن پرسپولیس را در لیست خروج قرار بدهد. بعضی از این نفرات در پایان فصل بازیکن آزاد خواهند شد ولی خبری از تمدید قرارداد با آن ها نخواهد بود. بعضی دیگر هم با وجود داشتن قرارداد، در لیست خروج قرار خواهند گرفت.

آن طور که به گوش ما رسیده، پرسپولیس در تابستان حداقل ۸ خروجی خواهد داشت و البته این احتمال وجود دارد که در صورت جذب نفرات جایگزین مناسب، این تعداد افزایش پیدا کند.

به این ترتیب تابستان بسیار شلوغی در انتظار قهرمان ۵ دوره اخیر لیگ برتر خواهد بود و باید منتظر نقل و انتقالات پرسپولیس برای فصل آینده باشیم. آنطور که شنیدیم در لیست خروجی پرسپولیس حداقل یک گلر، یک مدافع راست، یک مدافع چپ، ۲ مدافع میانی، یک هافبک و ۲ مهاجم قرار دارند و قرار است، گل محمدی بعد از پایان لیگ و در روزهای ابتدایی هفته آینده راهی باشگاه شود و ضمن برگزاری جلسه با درویش، لیست مازاد را هم به مدیرعامل پرسپولیس بدهد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار