خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۹۴۷۵
لینک کوتاه کپی شد

چهار تیم فوتبال به دلیل تبانی محرومیت مادام العمرگرفتند!

به گزارش صبح تازه چهار تیم فوتبال در آفریقای جنوبی به دلیل تبانی برای همیشه از حضور در مسابقات لیگ این کشور محروم شدند.

به گزارش صبح تازه،در چارچوب مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال آفریقای جنوبی ۲ تیمی که شانس صعود به دسته دوم را داشتند با حریفان خود تبانی کردند که با فاش شدن این مسئله هر ۴ تیم با محرومیت مادم العمر جریمه شدند.

تیم ماتیاسی برای صعود به لیگ دسته دوم آفریقای جنوبی به یک معجزه نیاز داشت. آن‌ها با تفاضل گل بسیار کمتر از ۲ تیم اول در رده سوم جدول قرار داشتند و تنها یک برد پر گل می‌توانست شانس صعود را به آن‌ها بدهد.

آن‌ها نیاز به بردی با اختلاف ۱۸ گل داشتند، اما بازی مقابل نسامی مایتی بردز از کنترل خارج شد و با نتیجه ۵۹ بر یک که ۴۱ گل آن گل به خودی بود، پایان یافت.

مقامات ناظر فوتبال این کشور آفریقایی برای تحقیق در مورد این مسابقه وارد عمل شدند و به این نتیجه رسیدند که این بازی به وضوح تبانی بوده است.

مجازات هر دو تیم محرومیت مادام العمر بود. با این حال، داستان عجیب این است که در مسابقه دیگری که در آن صعود تیم دیگری مطرح بود هم تبانی رخ داد.

تیم شیولانی دینجرس تایگرز (ببر‌های خطرناک شیولانی) که با ماتیاسی هم امتیاز بود، اما تفاضل گل بهتری داشت، بازی خود مقابل تیم کوتوتو هپی بویز با نتیجه ۳۳ بر یک به پایان رساند.

در این مسابقه تیم حریف هفت گل به خودی زد. این ۲ باشگاه نیز با محرومیت مادام العمر جریمه شدند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار