خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۹۴۸۵
لینک کوتاه کپی شد

گزینه های جدید نیمکت پرسپولیس مشخص شد

نام دو مربی دروازه بانی برای جانشینی داوود فنایی شنیده می شود.

به گزارش صبح تازه، داوود فنایی قرار نیست فصل آینده در جمع سرخ پوشان به کار خود ادامه دهد. این موضوعی است که خود فنایی هم از مدتها قبل می دانست که فصل بعد در پرسپولیس جایی ندارد. همان زمانی که باشگاه پرسپولیس به توصیه یحیی گل محمدی قرارداد او و بقیه دستیارانش را تمدید کرد و به فنایی برای تمدید قرارداد خبری داده نشد، قابل پیش بینی بود که این جدایی به زودی انجام می گیرد.

حال با حضور بیرانوند که امیدهای زیادی به حضور ثابت در ترکیب تیم ملی در جام جهانی دارد، باید مربی به جمع سرخ ها اضافه شود که از نظر فنی و روحی نزدیک به بیرانوند باشد. در همین ابتدا و اولین نامی که برده می شود محسن سیدی است که ارتباط بسیار خوبی با بیرو داشته و شاید گزینه مورد نظر خود بیرو این مربی باشد.

این درحالی است که گزینه بعدی گل محمدی برای حضور در جمع سرخ پوشان، آلین دینکا مربی ۴۱ ساله رومانیایی است که در سال‌های اخیر در کادر فنی تراکتور حضور داشته است. گفتنی است دینکا در سال‌های اخیر دستیار مربیانی چون علیرضا منصوریان، رسول خطیبی، فیروز کریمی، زوونومیر سولدو، ساکت الهامی، مسعود شجاعی و ارطغرول ساغلام در تراکتور بوده است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار