خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۰۹۶۱۷
لینک کوتاه کپی شد

خبر عجیب درباره تغییرات نیمکت تیم ملی فوتبال!

جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد خوزستان گزینه جدی هدایت تیم ملی است.

به گزارش صبح تازه، اتفاقات اخیر تیم ملی باعث شده دراگان اسکوچیچ در آستانه برکناری قرار بگیرد و نام گزینه‌های مختلف برای نیمکت تیم ملی مطرح شود. جواد نکونام، سرمربی فولاد خوزستان یکی از گزینه‌هایی است که شانس بالایی برای هدایت ایران در جام جهانی دارد و اگر دیدید شماره ۶ سابق تیم ملی مقابل انگلیس و آمریکا و ولز روی نیمکت ایران نشست چندان تعجب نکنید.

در خصوص نکونام حتی گفته می‌شود رد کردن پیشنهاد استقلال از سوی او بی‌ارتباط با حضور در تیم ملی نبود و اتفاقات اخیر باعث شده مسئولان به حضور او در تیم ملی به جای اسکوچیچ فکر کنند. با این حال هنوز چیزی قطعی نشده و حتی گزینه بازگشت کی‌روش هم روی میز است و اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد یکی از میان این دو تفر در جام جهانی قطر سرمربی ایران خواهد بود.

عملکرد پر انتقاد اسکوچیچ طی چند ماه گذشته باعث شده موقعیت این مربی روی نیمکت دچار تزلزل شود و او اکنون فاصله زیادی با برکناری ندارد. البته شاید در نهایت شانس به مربی کروات رو کند و او ماندگار شود اما تحرکات اخیر احتمال رخ داد این اتفاق را بسیار کم کرده است.این خبر در حالی مطرح شده است که ایران ورزشی هم امروز در کنار نام جواد نکونام از کارلوس کی روش هم برای نشستن روی نیمکت تیم ملی نام برده است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار