شناسه خبر: ۱۰۹۷۹۲
لینک کوتاه کپی شد

طارمی هم‌بازی کریس رونالدو می شود؟

یک وب سایت انگلیسی به منچستر یونایتد پیشنهاد داده است که در این تابستان و برای تقویت تیمش هشت بازیکن را به خدمت بگیرد که نام مهدی طارمی نیز در این لیست دیده می شود.

به گزارش صبح تازه، درخشش مهدی طارمی با لباس پورتو طی فصل گذشته باعث گمانه زنی های متعددی درخصوص او شده است. رویای این بازیکن بوشهری حضور در لیگ برتر انگلیس است و پیش از این او باشگاه مطرحی چون تاتنهام را خواهان خود می دید اما در نهایت این انتقال شکل نگرفت. حالا او از طریق رسانه ها به غول بزرگ بریتانیا یعنی منچستریونایتد پیشنهاد شده است.

وب سایت breaking the lines در مطلبی به گزینه هایی که می توانند در تابستان 2022 منچستریونایتد را تقویت کنند، اشاره کرده که در میان 8 گزینه اصلی معرفی شده، نام مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو نیز دیده می شود.

در گزارش این وب سایت آمده است: در دنیای فوتبالی که صحبت از پول است، منچستریونایتد هرگز باشگاهی نبوده که از خریدهای بزرگ دوری کند، حتی اگر آن خرید به نتیجه نرسد. از زمانی که سر الکس فرگوسن از تیم بازنشسته شد، باشگاه بیش از 871 میلیون پوند صرف خرید 20 بازیکن کرده است که شامل خریدهای کم ارزشی مانند دنیل جیمز در فصل 2019/20 یا باستین شواین اشنایگر در فصل 2015/16 نمی شود.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

وبگردی

ارسال نظر

پربازدیدترین

پربحث ترین

آخرین اخبار