شناسه خبر: ۱۱۰۲۵۷
لینک کوتاه کپی شد

دردسر عجیب پرسپولیس در ماجرای کاسیانو

باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم برزیلی دچار دردسرهای عجیبی شده است.

به گزارش صبح تازه، با اعلام نیاز کادر فنی پرسپولیس به جذب مهاجم خارجی، این باشگاه مذاکراتی را با کاسیانو مهاجم برزیلی تیم ویزلای پرتغال انجام داد و به توافقات ضمنی هم رسید.

در روزهای اخیر صحبت‌های زیادی در مورد حضور کاسیانو در تهران مطرح شد اما در نهایت معلوم شد که باشگاه پرسپولیس برای آوردن کاسیانو به تهران باید مبلغ 300 هزار دلار به باشگاه ویزلا بپردازد و تا زمانی که این پول به حساب این باشگاه پرتغالی واریز نشود حضور کاسیانو در پرسپولیس منتفی خواهد بود. این در حالی است که تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از روز شنبه آغاز شده و کاسیانو هنوز وضعیت دقیقش برای پیوستن به پرسپولیس نامشخص است.

در اینباره موضوع جالبی مطرح شده و آن این است که باشگاه پرسپولیس در صورتی که نتواند به خواسته باشگاه پرتغالی برای پرداخت مبلغ رضایتنامه جامه عمل بپوشاند باید 200 هزار دلار بیشتر بپردازد! باشگاه ویزلا برای هر چه زودتر روشن شدن تکلیف مهاجم برزیلی خود یک بازه زمانی دو هفته‌ای برای پرسپولیسی‌ها تعریف کرده تا در این بازه زمانی، باشگاه ایرانی بتواند 300 هزار دلار بپردازد تا کاسیانو به تهران بیاید اما در صورتی که در این زمان دو هفته‌ای باشگاه پرسپولیس نتواند این پول را تهیه کرده و بپردازد آن زمان رقم رضایت‌نامه کاسیانو از 300 هزار دلار به 500 هزار دلار افزایش پیدا خواهد کرد که این موضوع باعث می‌شود تا رقم جذب این مهاجم برزیلی بسیار افزایش پیدا کند. این ترفند عجیب باشگاه ویزلا باعث شده تا مسؤولان باشگاه پرسپولیس به تکاپو بیفتند تا بتوانند هر چه زودتر این مسأله را حل و فصل کنند.

در همین رابطه مذاکراتی هم با بانک شهر انجام شده تا از طریق این بانک، پرسپولیسی‌ها بتوانند مبلغ 300 هزار دلار رقم رضایت‌نامه کاسیانو را بپردازند اما در این بین موضوعی وجود دارد؛ بحث تحریم‌های ظالمانه‌ای که علیه ایران شکل گرفته امکان دارد که باعث شود این پول به مقصد نرسد و این موضوع پرسپولیسی‌ها را دست به عصا کرده تا مبادا با وجود واریز 300 هزار دلار، این پول بلوکه شود و نه کاسیانو به تهران بیاید و نه سرخ‌پوشان دست‌شان به پول خودشان برسد. این مسائل باعث شده تا پروسه جذب کاسیانو پیچیده و سخت شود اما در این بین تلاش‌هایی در حال انجام است تا هم مشکل پرداخت پول پیش نیاید و هم اینکه پرسپولیسی‌ها برای رضایت‌نامه کاسیانو 200 هزار دلار بیشتر ندهند. باید دید که این روند نقل و انتقالاتی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار