شناسه خبر: ۱۱۱۸۵۷
لینک کوتاه کپی شد

کی‌روش به نیمکت تیم ملی بسیار نزدیک است

​به گزارش صبح تازه، رئیس فدراسیون فوتبال گفت که احتمالاً فردا یا نهایتاً ظرف سه روز آینده، وضعیت نیمکت تیم ملی کشورمان مشخص خواهد شد.

به گزارش  صبح تازه از خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج درباره انتشار اتهامات او توسط قوه قضاییه اظهار داشت: دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال استعلامی از قوه قضاییه گرفت و سؤال کرد که نامزدهای ریاست فدراسیون چه پرونده‌هایی دارند. البته این موضوع در آیین‌نامه وجود نداشت. آنها اعلام کردند تاج و نامزد دیگر سه پرونده و یکی دیگر از نامزدها یک پرونده دارند.

«هر سه پرونده من مربوط به فوتبال است که قرار منع تعقیب خورده است.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: بازرسی کل کشور اعتراض کرده است و دوباره به آن رسیدگی می‌شود. یکی مربوط به منع بکارگیری بازنشستگان و حضور آقایان بهاروند و ساکت است؛ یکی هم درباره تبلیغات محیطی در سال 95 است که من، عابدینی، بهاروند، کفاشیان و مرحوم جعفری در آن هستیم. هیچ‌کدام از این اتهامات به اثبات نرسیده و قرار یا حکمی درباره آن صادر نشده است.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به موضع‌گیری‌ها علیه او ظرف روزهای گذشته بیان کرد: همه رسانه‌ها گفتند مرکز قوه قضاییه چنین مسئله‌ای را اعلام کرده است. خیر؛ این همان نامه‌ای است که به کمیته بدوی و نهادهای نظارتی دادند. این نهادها پس از بررسی، دیدند چیزی نیست و صلاحیت را تأیید کردند. شب گذشته (دوشنبه) فضایی در یک برنامه تلویزیونی به وجود آمد و همان برادران امروز تجمعی طراحی کردند.

بیشتر بخوانید

قطار اتهامات "مهدی تاج" در دادسرای تهران؛ از کلاهبرداری تا تصرف غیرقانونی در اموال دولتی

تاج که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد، در ادامه خاطرنشان کرد: این یک جریان رسانه‌ای در آستانه اتفاقاتی است که در فدراسیون برای مسائلی چون حق پخش رخ می‌دهد. این خبرها به یکباره مطرح شده که هیچ‌کدام موضوعیت ندارد و مربوط به 10 روز قبل از انتخابات است.

وی در مورد آغاز دوران کاری خود در فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ما با آرامش کامل و در کمال قدرت در فدراسیون کار می‌کنیم و از مسائل فوتبالی عقب‌نشینی نخواهیم کرد. حواس‌مان به تیم ملی و کشورمان است تا بهترین‌ها را برای تیم ملی رقم بزنیم و مانند چهار سال پیش، بهترین نتایج را در جام جهانی بگیریم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره سرمربیگری کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران عنوان کرد: یکی از بهترین اتفاقات فوتبال ما در زمان کی‌روش رخ داد. شاید نظرات متفاوتی مطرح باشد، اما ارزیابی عمومی نسبت به آن اتفاق مثبت است. فکر می‌کنم هیئت رئیسه ظرف دو، سه روز آینده یا فردا، تصمیماتی درباره تیم ملی خواهد گرفت. اگر اجازه بدهید، همین صحبت‌ها کافی است.

فدراسیون فوتبال: اظهارات نماینده مجلس کذب و مغرضانه بود

تاج راجع به اینکه بهتر است وضعیت نیمکت تیم ملی هر چه زودتر روشن شود، اظهار داشت: من روز سه‌شنبه انتخاب شدم و چهارشنبه به محل کارم آمدم. در مجموع سه روز اداری داشتیم و شاید تکلیف مسئله را تا فردا تعیین کنیم. سریع‌تر از این نمی‌شود.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • داریوش ارسالی در

    درود بر تاج و لعنت بر خاینین به وطن که بخاطر حفظ منافع خود ا کیروش انتقاد میکنند

  • داریوش ارسالی در

    اگر کیروش بیاد منافع شخصی خیلیها از بین میره و از حالا دق کردن و مرتب با انتقاد از تاج و کیروش سعی در اخلال در امدنش دارند

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار