شناسه خبر: ۱۱۱۸۸۱
لینک کوتاه کپی شد

پست اینستاگرامی آزمون دردسرساز شد!

پستی که سردار آزمون با آن در صفحه اینستاگرامش به استقبال چمپیونزلیگ رفت، دردسر ساز شد.

به گزارش صبح تازه، تیم فوتبال بایر لورکوزن امشب در اولین دیدار دور گروهی رقابت‌های جام باشگاه‌های اروپا به مصاف کلوب‌بروژ بلژیک می‌رود.

سردار آزمون ستاره ایرانی لورکوزن که سوابق درخشانی در چمپیونزلیگ دارد، به عنوان یکی از عناصر تهاجمی لورکوزن در دسترس جرارد سیوانه قرار دارد تا با کسب برتری در این دیدار اروپایی تا حدودی شکست‌های پرتعداد در بوندسلیگا را جبران کرده و به دست فراموشی بسپارند.

آزمون که در طول فصل جدید هنوز پایش به گلزنی باز نشده هم امیدوار است امشب نوار ناکامی و بدشانسی‌اش در باز کردن دروازه حریفان را پاره کند. شب گذشته سردار آزمون با انتشار یک پست اینستاگرامی به استقبال فصل جدید چمپیونزلیگ رفت اما این پست او خالی از حاشیه نبود.

ماجرا از این قرار است که مهاجم ایرانی لورکوزن برای اینکه سایز عکسش با ابعاد استاندارد اینستاگرام تطابق پیدا کند، مجبور شده بود بخشی از عکس را برش دهد که از اتفاق آن بخش از تصویر در بردارنده پاتریک شیک، مهاجم اهل چک بایر لورکوزن است.

البته که ستاره جوان لورکوزنی‌ها بدون واکنش از کنار از این پست سردار عبور نکرده و برای او کامنت کرده که : ممنونم که مرا از عکس برش دادی!

سردار آزمون هم در جواب از کلمه Nooooo استفاده کرده و سعی کرده با اضافه کردن حروف O پافشاری‌اش روی اتفاقی بودن موضوع را به هم‌تیمی‌اش نشان دهد. نکته مشخص در خصوص این مکالمه کوتاه دو بازیکن، جنبه شوخی داشتن آن است، چرا که زوج هجومی لورکوزن اساسا ارتباط بسیار خوبی با یک‌دیگر دارند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار