خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۱۹۱۲
لینک کوتاه کپی شد

جزئیات درخواست مهم کی‌روش از مهدی تاج

​به گزارش صبح تازه، اسکوچیچ در جلسه هیات رییسه که منجر به وتوی تصمیم کمیته فنی شد خطاب به اعضاء گفت من برای هدایت تیم ملی از مرحله گروهی برنامه‌ریزی کرده‌ام.

 به گزارش صبح تازه، این اتفاق تا اکنون در فوتبال ایران رخ نداده است و صحبت قاطعانه سرمربی تیم ملی در این خصوص اعضای هیات رییسه را مجاب به ادامه حمایت از اسکوچیچ کرد و در نهایت تصمیم اعضای کمیته فنی از سوی اعضای هیات رییسه وتو شد.

اما این تصمیم سرانجام خوبی برای اسکوچیچ نداشت و در نهایت با تغییر ریاست فدراسیون فوتبال اسکوچیچ از کار برکنار و جای خود را به کارلوس کی‌روش مربی نام آشنا داد.

کارلوس کی‌روش در مذاکره با مهدی تاج به وعده ای که اسکوچیچ به اعضای هیات رییسه داده بود پی برده بود و خطاب به رییس فدراسیون فوتبال گفت من هیچ قولی برای صعود تیم ملی فوتبال ایران به دور دوم جام جهانی نمی‌دهم چرا که در فوتبال هیچ چیز تضمین شده نیست اما قول می‌دهم که همه توان خود را برای موفقیت تیم ملی در جام جهانی بکار می‌گیرم.

کارلوس کی‌روش از مهدی تاج خواست که در کنفرانس خبری اش به این موضوع اشاره صریح داشته باشد و رییس فدراسیون فوتبال هم به این نکته اشاره کرد.

کارلوس کی‌روش دو بار با تیم ملی در جام جهانی حاضر شد اما نتوانست تیم را از دور نخست راهی مرحله حذفی بازی ها کند. او دوبار هم در جام ملت ها هدایت گر تیم ملی بود اما نتوانست به روی سکو برود. شاید جام جهانی پیش رو آخرین فرصت این مربی برای انجام یک کار بزرگ به همراه تیم ملی فوتبال ایران باشد.  

منبع: خبرورزشی

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • وحید ارسالی در

    آقای کی روش هیچ رزومه ای در مورد صعود و کسب کا ندارد فقط یه عده دلال برای پول مردم ایران نقشه کشیده اند .تو جریان ویلموتس نقشه شأن خوب از آب در نیامد حالا می خواهند تلافی کنند.کسی از آقای تاج نپرسیده که در زمان حضورش در ارکان مدیریتی فوتبالش چه گلی بر سر فدراسیون زده که مجدداً برگشته.با عدم نتیجه‌گیری در جام جهانی باید آقای تاج هم با سرمربیش خداحافظی کند.

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار