خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۱۹۶۸
لینک کوتاه کپی شد

قارداشی: مناف هاشمی انتخاب خوبی برای دبیرکلی کمیته ملی المپیک بود

عضو هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: دبیرکل جدید کمیته ملی المپیک تجربه خوبی در سطوح مختلف مدیریتی داشته است.

به گزارش صبح تازه، مهرداد علی‌قارداشی رئیس فدراسیون تنیس‌روی‌میز کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا پیرامون مسائل رخ داده برای تیم ملی اظهار داشت: کشورهایی که بازیکنان ما در لیگ‌های آنان بازی می‌کنند، کشورهای صاحب‌نام و معتبری در تنیس‌روی‌میز هستند که ۳، ۴ ملی‌پوش ما را به خدمت گرفته‌اند. باید تعامل خوبی با این کشورها داشته باشیم و شرایط را به نحوی پیش ببریم که تیم ملی آسیب نبیند. 

وی در ادامه بیان داشت: در اجلاس جهانی پیش رو قطعاً با رئیس فدراسیون تنیس‌روی‌میز فرانسه گفت‌وگویی خواهم داشت. البته پیش‌تر نامه‌ای به او داده‌ام و پاسخ داده شده که باشگاه‌ها باید با فدراسیون ایران هم‌کاری کنند اما با نگاه مثبت رئیس فرانسه، آن‌ها هم با لژیونرهای ما همراه‌تر می‌شوند و مدارا می‌کنند.

علی‌قارداشی درباره بودجه فدراسیون عنوان داشت: وزارت ورزش و جوانان تاکنون نه فقط با ما بلکه با همه فدراسیون‌ها رابطه خوبی داشته و همراهی کرده اما خانواده ورزش درک متقابلی از هم دارند و باید اولویت‌ها را هم درنظر گرفت. ما اسپانسر هم داشتیم و گرفته‌ایم و در واقع حامی مالی، مکمل حمایت‌های وزارت‌خانه است.

او همچنین تأکید داشت: در وهله اول در هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک هستیم تا هم ما از نظرات خسروی‌وفا استفاده کنیم و هم حاج‌آقا از نظرات ما. باید ایده‌های منطقی ردوبدل کنیم تا به تعامل متقابل برسیم؛ تاکنون هم اعضای هیأت اجرایی همراه هستند و مشکلی نیست.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز درباره انتخاب دبیرکل کمیته هم گفت:  دبیرکل زیرنظر رئیس کمیته ملی المپیک کار می‌کند و دستورات خسروی‌وفا را اجرایی می‌کند. ما هم تا حد امکان کمک می‌کنیم و مصوبات را پیش خواهیم برد. هاشمی زمانی که معاون وزیر بود، تعاملی بی‌نظیر را با وی داشتیم و او تجربه خوبی در سطوح مختلف مدیریتی داشته. هماهنگی دبیرکل با رئیس کمیته هم مهم است که به این فاکتور هم قطعاً توجه شده.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار