شناسه خبر: ۱۱۲۲۷۸
لینک کوتاه کپی شد

شهردار پورتو به منتقد مهدی طارمی: او یک احمق کامل بود!

به گزارش صبح تازه، شهردار پورتو که از علاقه مندا به مهدی طارمی، مهاجم ایرانی باشگاه پورتو است، انتقاد گزارشگر شبکه پرتغالی از طارمی را خارج از چارچوب دانست و او را احمق خطاب کرد.

به گزارش صبح تازه، به نقل از ورزش سه، روی موریرا، شهردار شهر پورتو و عضو شورای عالی باشگاه پورتو یک بار دیگر درباره مهدی طارمی به اظهار نظر پرداخت و گفت: دوست ندارم با کسی بدرفتاری شود.

در پایان دیدار میان پورتو و استوریل پرایا بود که گزارشگر شبکه اسپورت تی وی پرتغال با سوالی از مهدی طارمی درباره اینکه او با شبیه سازی قصد دارد از داوران پنالتی بود، حسابی جنجال آفرین شد و شهردار پورتو در صفحه فیس‌بوک خود، این خبرنگار را یک احمق کامل و حرکت او را شرم آور خواند.

در همین خصوص، امروز روی موریرا شهردار پورتو در یک کنفرانس خبری حضور پیدا کرد و یکی از سوالات این نشست، درباره پست او در صفحه فیس‌بوک و دفاع از طارمی بود. او در این خصوص گفت: آنچه که من دیدم این بود که با یک سؤال خارج از چارچوب با فردی بدرفتاری شد. آن سوال در موقعیتی قرار گرفت که نباید پرسیده شود.

او ادامه داد: من همیشه در معرض قضاوت و ارزیابی رفتارم هستم. روزنامه نگاران مرا به خوبی می‌شناسند، آن‌ها هرگز ندیده‌اند که من با روزنامه‌نگاران رفتار بدی داشته باشم، اما من دوست ندارم کسی توسط یک روزنامه‌نگار مورد بدرفتاری قرار بگیرد و همچنین دوست ندارم با خبرنگاری بدرفتاری شود.

روی موریرا همچنین با سوالی درباره نحوه استفاده اش از شبکه‌های اجتماعی مواجه شد. او پاسخ داد: من یک صفحه فیس‌بوک رسمی به عنوان شهردار پورتو دارم و حق دارم علاوه بر آن، یک فیس‌بوک خصوصی نیز داشته باشم، جایی که بتوانم عکس‌های خانواده ام، آهنگ‌هایی که دوست دارم و نظراتی که دارم؛ به اشتراک بگذارم.

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار