شناسه خبر: ۱۱۳۱۳۵
لینک کوتاه کپی شد

شجاع - کنعانی‌زادگان به تعطیلات اجباری رفتند!

​به گزارش صبح تازه،لیگ ستارگان قطر بعد از برگزاری بازی‌های هفته هفتم تعطیل شده و بعد از جام جهانی و از تاریخ ۱ دی ماه از سر گرفته می‌شود؛ بنابراین شجاع و کنعانی‌زادگان تا جام جهانی فقط تمرین خواهند کرد تا آمادگی بدنی‌شان حفظ شود.

به گزارش صبح تازه،شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان از جمله بازیکنان مهم تیم ملی محسوب می‌شوند که احتمالاً زوج مرکز خط دفاع ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ را تشکیل می‌دهند. این دو بازیکن که در مسابقات مقدماتی جام جهانی هم قریب به اتفاق بازی‌ها را کنار هم برگزار کردند، مقابل اروگوئه هم توسط کی‌روش در قلب خط دفاع آزمایش شدند و البته توانستند بازی کم‌اشتباهی به نمایش بگذارند. شجاع البته برای بازی با سنگال آسیب دید و غیبت داشت، اما کنعانی‌زادگان باز هم در ترکیب اصلی بود و این بار زوج هماهنگی را با مجید حسینی تشکیل داد.

خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان در لیگ قطر هم برای الاهلی بازی می‌کنند. بدون شک هماهنگی بالای آن‌ها از دوران بازی برای پرسپولیس تا امروز که هر دو برای الاهلی توپ می‌زنند، یکی از عوامل اصلی در احتمال حضور آن‌ها در ترکیب اصلی تیم ملی است. البته این دو مدافع تا جام جهانی برای الاهلی بازی نمی‌کنند و در هیچ بازی رسمی به میدان نمی‌روند. لیگ ستارگان قطر بعد از برگزاری بازی‌های هفته هفتم تعطیل شده و بعد از جام جهانی و از تاریخ ۱ دی ماه از سر گرفته می‌شود؛ بنابراین شجاع و کنعانی‌زادگان تا جام جهانی فقط تمرین خواهند کرد تا آمادگی بدنی‌شان حفظ شود.

این تعطیلی البته برای شجاع خلیل‌زاده بموقع است. چون او مقابل اروگوئه مصدوم شد و حالا با فراغ بال می‌تواند آسیب‌دیدگی خود را درمان کند و با آمادگی کامل به اردوی تیم ملی اضافه شود. الاهلی با حضور این دو مدافع باتجربه، از ۷ بازی خود در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ لیگ ستارگان قطر ۱۰ امتیاز کسب کرده و در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی قرار گرفته است. این تیم ۱ دی و در هفته هشتم رقابت‌ها میزبان العربی خواهد بود. تیمی که ابتدای فصل مهرداد محمدی را در اختیار داشت و حالا از وجود عمر السومای سوری به‌عنوان مهاجم هدف سود می‌برد. بدون شک تقابل این دو مدافع ایرانی با مهاجم آماده سوری می‌تواند از اتفاقات جالب لیگ ستارگان قطر در هفته هشتم و بعد از برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ باشد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار