شناسه خبر: ۱۱۳۲۹۰
لینک کوتاه کپی شد

پاسخ تند علی دایی به حملات صداوسیما و نماینده اردبیل

علی دایی نوشت: در پاسخ به اخبار منتصب به اینجانب در صدا و سیما و برخی از خبرگزاری ها لازم به ذکر می دانم اطلاعات من از زادگاهم اردبیل کامل می باشد و اگر به صحت مسئله ای نرسم هیچگاه اظهار نظر نمی کنم.

به گزارش صبح تازه، علی دایی نوشت: درود به مردم شریف ایران با توجه به جوسازی های اخیر صدا و سیما، برخی خبرگزاری ها و مجلس لازم دانستم مطلبی را با شما عزیزان در میان بگذارم. آقای سید کاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس ،سوالی برایم پیش آمده است که امیدوارم جوابش را از شما بگیرم، در کدامین ورزشگاهی که شما ساخته اید من به اینجا رسیده و دیده شده ام که باید پاسخگوی شما باشم و اما صحبت از امنیت کردید که تأمین امنیت وظیفه هر دولتی می باشد. و با توجه به صحبت های عموی اسرا پناهی در صدا و سیما که عامل مرگ را بیماری مادرزادی و نارسایی قلب عنوان می نماید (اینجانب قبول ندارم که در بیمارستان فاطمی اردبیل اتفاق افتاده است پس خودکشی دختر نازنین شهرم صحت ندارد و شما راست نمی گویید. آقای موسوی شما نماینده مردم اردبیل در مجلس هستید یا سخنگوی دولت؟ اگر از مشکلات و کمبودهای شهر و مردم اردبیل خبر داشتید، چرا خاموش بودید و خاموش مانده اید؟ چرا در مجلس و دولت صدای مردم شهرتان نبودید که اگر بودید کار به اینجا ختم نمی شد.

در پاسخ به اخبار منتصب به اینجانب در صدا و سیما و برخی از خبرگزاری ها لازم به ذکر می دانم اطلاعات من از زادگاهم اردبیل کامل می باشد و اگر به صحت مسئله ای نرسم هیچگاه اظهار نظر نمی کنم از این پس به یک اجماع برسید بعد آن خبر را منتشر نمایید تاریخ ثابت کرده، می کند و خواهد کرد چه کسانی دروغگو هستند من خودم را اسطوره نمی دانم و بارها گفته ام من از جنس همین مردمم.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
 • طاهر ارسالی در

  درود بر شرافت علی دایی. زنده باد علی دایی

 • طاهر ارسالی در

  درود بر مرد بزرگ علی دایی.

  • محمد رضایی ارسالی در

   از پول همین مردم به نون رسیدی، الان هار شدی

 • ناشناس ارسالی در

  عالی بود بسیار منطقی دیالوگ وگفتمان در عین احترام به همدیگر اشکال نداره

 • ایرانی ارسالی در

  درود بر علی دایی ورزشکار به تمام معنی

 • ناشناس ارسالی در

  زنده باد علی دایی،زنده باد شرافت و آزادگی

  • ناشناس ارسالی در

   درود بر مردان واقعی باغیرت مانند دایی کاش ایران ۱۰تا مثل تو داشت حال روز ما این نبود

 • حمیدقرآنی پناه ارسالی در

  درود بر علی دایی مدافع حق ملت مظلوم ایران

 • حمیدقرآنی پناه ارسالی در

  علی دایی دوست مردم مظلوم ایران
  هر کس از مردم حمایت کند مجرم است!

 • ناشناس ارسالی در

  او حتی راجع به زن اولش هم پرت و پلا می گوید

 • حبیب اله منصوری ارسالی در

  این افرادی که مخالف حرف مردم هستن اون آدمهایی هستن که از خودشون وجود ندارند ی چیزی پرت جلوشون همون را می‌خورند برای طرف می‌رقصند

 • حسین ارسالی در

  جالبه،، پدر ومادر دروغ میگن،، صد کوی بیگانه راست!!!!! جل الخالق!!!!

 • روح الله ارسالی در

  علی دایی عزیز واسه ملت ایران تویه اسطوره ای امیدوارم همیشه اسطوره بمانی

 • حمی رضا درینی ارسالی در

  اقای دایی ،در هر کشوری ورزشکاران و هنرمندان در مقابل ظلمی که صورت بگیرد ،واکنش نشان میدهند ،تا اینجا مشکلی نیست،مشکل اینجاست که چنین افرادی ادعای رهبری سیاسی کنند،و این یعنی فاجعه،و یعنی اینکه سیاست در مملکت ما داره میره به سمت لودگی و بی مزه گی،سیاست را باید به اهلش سپرد،و خاصه رهبری سیاسی را،و البته مردم فرهیخته ایران فهیم تر از انند که هر کسی را در وادی سیاست شهریار ندانند،زمین سیاست مانند زمین فوتبال نیست که با هیاهوی رسانه ای،یکی را شهریار نامند،شهریار در عالم سیاست کسی است ،رفتارش اخلاق مدارانه،وقضاوتش منصفانه،وبخشش صعه صدرانه باشد،در غیر اینصورت خشت اول را کج نهاده ایم،و هرکس بدون مطالعه کافی وارد سیاست شود و سیاست را با خشم و کینه و نفرت و همینطور احساس و عاطفه در هم امیزد،مرتکب گناهی نابشودنی شده ست،

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار