شناسه خبر: ۱۱۳۶۶۳
لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس تهران یک- مس کرمان صفر

پرسپولیس صدرنشینی خود را تثبیت کرد!

به گزارش صبح تازه، تیم فوتبال پرسپولیس مقابل مس کرمان به برتری رسید.

به گزارش صبح تازه از برنا؛ تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و مس کرمان از ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و یازدهمین دیدار خود را در لیگ برتر برگزار کردند. در این رقابت تیم پرسپولیس با تک گل شیخ دیاباته به پیروزی رسید تا در صدر جدول 24 امتیازی شود و به استقبال تعطیلات لیگ به خاطر مسابقات جام جهانی برود.

پرسپولیس در این بازی با لباس‌های یکدست قرمز و تیم مس کرمان با لباس‌های مشکی رنگ در زمین حاضر شدند. قرمزپوشان آغازگر نیمه اول این بازی بودند. در دقیقه 5 پرسپولیس از سمت چپ صاحب یک ضربه کرنر شد. ارسال مهدی ترابی از جناح دیگر به بیرون رفت. در دقیقه 7 مشکی پوشان از جناح راست دست به حمله زدند که مدافعان میزبان این فرصت را مهار کردند. در دقیقه 10 یورگن لوکادیا با یک پاس زیبا، سعید صادقی را صاحب یک فرصت گلزنی مناسب کرد که ضربه صادقی از روی خط دروازه توسط مدافع مس راهی کرنر شد. در دقیقه 13 لوکادیا صاحب موقعیت شد و ضربه او از جناح چپ از زاویه بسته توسط گلر مس دفع شد.

در دقیقه 15 مشکی پوشان مس تا شش قدم قرمزپوشان پیش روی کردند و خطرناک ظاهر شدند اما این موقعیت برای آنها از دست رفت. در دقیقه 18 ضربه کاظمیان کاپیتان مس از کنار دروازه علیرضا بیرانوند گذشت. در دقیقه 19 ارسال وحید امیری از سمت چپ با ضربه سر رفیعی از بالای دروازه شهریار به بیرون رفت. دقیقه 23 عارف رستمی مهاجم مس صاحب موقعیت گلزنی شد که گولسیانی او را به خوبی مهار کرد. در دقیقه 33 لوکادیا متوقف شد و داور یک ضربه کاشته برای قرمزپوشان اعلام کرد. ارسال سروش رفیعی در دستان گلر مس جای گرفت.

در دقیقه 35 در پی برخورد ترابی با بازیکن مس، داور یک ضربه ایستگاهی برای مس اعلام کرد. ارسال توپ در یک رفت و برگشت به بیرانوند رسید و در ادامه علی تهامی بازیکن مس از عباس راکی کارت زرد گرفت. در دقیقه 41 مهدی ترابی با یک فرار سروش رفیعی را صاحب موقعیت گلزنی کرد اما ضربه او از کنار دروازه مس به بیرون رفت. داور برای نیمه نخست، دو دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. این دیدار در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

پرسپولیس در نیمه دوم با یک تغییر وارد زمین شد و طی آن، شیخ دیاباته به جای کمال کامیابی نیا به زمین مسابقه آمد. در دقیقه 48 پاس امیری به ترابی در جناح چپ با ارسال او برای دیاباته همراه شد که داور قبل از آن اعلام آفساید کرد. در دقیقه 55 مسی‌ها آهنگ دروازه قرمزپوشان کردند و ضربه نهایی بازیکن میهمان به مرتضی پورعلی گنجی برخورد کرد و دفع شد. در دقیقه 59 در پی اشتباه مدافع و دروازه‌بان مس، سعید صادقی ضربه‌ای را به توپ نواخت که حاصل آن ضربه کرنر بود. ارسال کرنر هم بازی را به جریان انداخت. در دقیقه 60 ارسال لوکادیا شیخ دیاباته را در شش قدم حریف صاحب موقعیت کرد که کنترل سینه او، توپ را در دستان شهریاری قرار داد.

در دقیقه 62 در پی برخورد خدایی بازیکن مس با دانیال اسماعیلی فر، داور به بازیکن مس کارت زرد نشان داد. در دقیقه 67 ارسال دانیال اسماعیلی فر از جناح راست برای دیاباته ساخته و پرداخته شد و ضربه سر او در اختیار گلر مس قرار گرفت. در دقیقه 70 امید عالیشاه، سیامک نعمتی و محمد عمری به جای دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی ترابی و سعید صادقی برای پرسپولیس وارد زمین شدند. در دقیقه 74 شیخ دیاباته در پی ارسال دقیق رفیعی در محوطه جریمه مس گل برتری پرسپولیس را با پای چپ به ثمر رساند. در دقیقه 76 مس کرمان هم سه تعویض همزمان انجام داد. در دقیقه 78 ارسال امید عالیشاه از روی ضربه ایستگاهی سمت چپ برای پرسپولیس که توسط مدافعان مس دفع شد و بازی را به جریان انداخت. در دقیقه 79 قرمزپوشان بار دیگر به یک ضربه کاشته از سمت چپ رسیدند. سانتر عالیشاه بازی را ادامه داد.

در دقیقه 84 ارسال رستمی از سمت راست به بازیکنان مس نرسید و توسط مدافعان قرمزپوش مهار شد. در دقیقه 86 سینا اسدبیگی به جای رفیعی برای پرسپولیس به زمین آمد. در دقیقه 88 شروین بزرگ در شش قدم پرسپولیس صاحب موقعیت شد که گولسیانی این فرصت را از او گرفت. در دقیقه 89 سیامک نعمتی در پرتاب اوت دستی تعلل کرد و از داور کارت زرد گرفت. در دقیقه 90 مس از جناح راست به یک کرنر رسید. ارسال توپ با مشت بیرانوند همراه شد.

پنجمین تعویض مس انجام شد. داور برای نیمه دوم، پنج دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. در دقیقه 92 شوت سرلک با اختلاف از روی دروازه مس گذشت. مس از جناح راست صاحب یک ضربه کاشته شد. سانتر کاپیتان مس توسط مدافعان پرسپولیس مهار و بازی به جریان افتاد. در دقیقه 94 دروازه پرسپولیس با ضربه سر بازیکن مس تهدید شد اما بیرانوند توپ را مهار کرد. این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

انتهای پیام//

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار